ІНТЕРВЮ З ЄНОМ БЛАЖЕЄМ, КЕРІВНИКОМ SPORTBM

Блажей Єн – керівник фірми SportBM.

Компанія SportBM допомагає спортивним академіям у комунікації між тренерами, батьками і вихованцями, планувати тренувальний процес, формувати завдань та багато іншого, що потрібне щодня в спортивному клубі.

  1. Блажей Єн, розкажіть, будь ласка, як виникла ідея створити такий продукт?

В минулому власник фірми сам був футболістом. Фірма спонсорувала клуб, в якому працював власник. Ми бачили скільки часу займає робота тренера, у спільних розмовах зрозуміли, що потрібен певний програмний продукт, який дасть можливість комунікації тренерам і вихованцям.  Ось так і виникла ідея створити дану платформу.

  1. Розкажіть, як відбувалося саме впровадження додатку SportBM?

У впровадженні брали участь деякі клуби, партнери з Гданська і околиць. Відбувалося багато зустрічей і розмов між тренерами на цю тему, так розробили план додатку, програмісти дещо відкоригували і почали впроваджувати.

SportBM  на початку і SportBM зараз – це дві різні системи, щомісяця тренери повідомляють нам про свої напрямки роботи, думки , а ми, виходячи з наданої  інформації, розвиваємо додаток, щоб він був досконалішим  і, відповідно, якіснішим, був корисним  тренерам в роботі.

  1. Як на початку все розвивалося, чи були позитивні, негативні фідбеки?

Більшість клієнтів,  які з нами від початку, вони є з нами до сьогодні. Я думаю – це гарний показник, але бували такі речі, що потрібно було щось змінювати. Ми постійно удосконалювали наш програмний продукт, і цей додаток SportBM,  який зараз існує, – є найкращою версією додатку.

  1. На вашому сайті вказано, що SportBM – це найкращий додаток для управління спортивною академією. Управління за рахунок комунікації, чи ще якось?

Система допомагає різним процесам в клубі.  Нам потрібно, щоб був швидкий обмін інформацією без будь-яких затримок, щоб кожен мав доступ до актуальної інформації та актуальних даних. Саме ця система нам дає таку можливість.

  1. Додаток ще удосконалюється, чи це вже кінцевий варіант?

Ще є багато думок та ідей від директора академії. Також тренери кажуть, як краще удосконалити додаток, і ми, звичайно, будемо прислухатися і впроваджувати це. Ті академії, які користуються нашим програмним продуктом, безумовно відчують позитивні зміни.

IMG_0367

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *