19 квітня – фінал кубку НФК «Ураган»

Завершальний день ознаменується фінальними матчами та урочистим закриттям

Час шалених футзальних двобоїв шкільного турніру “Кубок НФК “Ураган” пролетів неймовірно швидко. З листопада на спортивному майданчику вирував відчайдушний вир змагань, який не залишав нікого байдужим. Команди дивували видовищними перемогами, влучними голами і непідробним ентузіазмом та амбіційністю. Але нелегкий шлях до фіналу вже пройдений, тому настав час і визначити переможців. Фінал відбудеться у вівторок, 19 квітня.

Цьогоріч згідно Регламенту переможці визначатимуться з однієї гри, тож буде гаряче! У матчі за третє місце зустрінуться ЗШ №21 і ЗШ №24. А чемпіонський титул і лаври тріумфатора виборюватимуть СШ №1 та ЗШ №10. Надзвичайно цікавою буде й дуель кращих бомбардирів шкільного турніру, адже Роман Копаниця (ЗШ №10) випереджає свого найближчого конкурента Максима Федорка (СШ №1) лише на один гол: у лідерів-голеадорів своїх команд відповідно – по 19 та 18 забитих м’ячів.


А після видовищних дуелей команди чекає урочисте нагородження пам’ятними призами та офіційне закриття п’ятого шкільного турніру з футзалу “Кубок НФК “Ураган”. Тож не пропустіть справжнє футзальне свято, яке подарує море задоволення та позитивних вражень. Отож, вівторок, 19 квітня! Манеж Коледжу фізичного виховання (вул.Гетьмана Мазепи, 142-а).

КУБОК НФК «УРАГАН» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

16:00 матч за 3-є місце ЗШ №21 – ЗШ №24
17:00 фінальний матч СШ №1 – ЗШ №10
18:00 урочисте закриття

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК “Ураган”.