ЮНАЦЬКА ЕКСТРА-ЛІГА. БЕЗПРОГРАШНА СЕРІЯ «УРАГАНУ» ТРИВАЄ

16-річні «дракони» одноосібно очолюють турнірну таблицю

Старт календарного року Юнацької Екстра-ліги 16-річні “ураганівці” відзначили у Чорноморську, де 4-5 січня зіграли два перенесені поєдинки в рамках 1-го туру з місцевим “Іллічівцем”. У підсумку, “дракони” зуміли продовжити свою безпрограшну серію, здобувши на виїзді чотири залікові бали. Відтак, вихованці Академії НФК “Ураган” закріпилися на верхівці турнірної таблиці чемпіонату.

Дебют першого поєдинку франківці провели досить “валідольно”. Попри перевагу у 2 м’ячі після перерви господарям вдалося зрівняти рахунок. Бойова нічия – 2:2, а у серії післяматчевих пенальті більше пощастило “Іллічівцю” – 2:1. “Першу половину гри відіграли дуже здорово, а після перерви трохи “підсіли”. Можливо, достроково повірили в перемогу. Можливо, далася взнаки втома після далекої дороги чи тижнева святкова пауза у тренувальному процесі”, – прокоментував тренер “Урагану” Володимир Салій.

Натомість, в другому матчі “ураганівці” довели свою перевагу в основний час. У першому таймі гості тричі “розписалися” у воротах суперника, який зміг відповісти  тільки одного разу. А після перерви команди обмінялися забитими м’ячами, тож івано-франківці довели гру до переможного підсумку – 4:2. Таким чином, підопічні Володимира Салія додому повернулися з активом у чотири залікові бали.

8 Темп-ЗАЕС-Продексім 14 0 0 0 14 13-64 -51 0

На черзі у 16-річних “ураганівців” ще один перенесений тур першого кола. 12-13 січня “Ураган” прийматиме на домашньому майданчику львівську команду ДЮСШ “Енергія-Інтер Футзал”.