АКАДЕМІЯ НФК “УРАГАН” ДОЛУЧИЛАСЬ ДО ПЛАТФОРМИ PROTRAINUP

З Нового року Академія НФК “Ураган” стала учасником системи управління спортивним клубом ProTrainUp.

protrainup

Застосування інноваційних технологій в роботі є одним з найважливіших напрямків в підготовці юних футболістів в Академії НФК “Ураган”. Тож у Новому році Академія долучилась до платформи ProTrainUp – однієї з найбільш масштабних систем управління спортивним клубом, яка об’єднує понад 5 000 тренерів та понад 400 клубів та академій з різних куточків Європи. Зокрема, система вже запроваджена в роботі професійних клубів таких як “Корона” (Кєльце), “Заглембе” (Люблін), “Краковія” (Краків), так і футбольних Академій – “Академія Барселона” (Іспанія), “Академія Ювентус” (Італія) та багато інших. Відтепер до цієї знаної футбольної компанії долучилась і Академія НФК “Ураган”.

Сьогодні, 19-го січня, в офісі Академії НФК “Ураган” відбулось навчання тренерського складу та персоналу щодо роботи в системі управління ProTrainUp. Більше про неї розповів директор Академії НФК “Ураган” Володимир Слободян.

0-02-05-20391505d2382bd8cc80fa091d91539106fd1c63dfdcf764d29e64b9e4a9ef0f_12f21319

– Для нас використання системи управління не є новим, адже за час роботи Академії ми вже працювали з подібним програмним забезпеченням, – розповідає Володимир Слободян. – Цьогоріч ми вирішили стати учасниками платформи ProTrainUp як найбільш прогресивної та масштабної у своєму роді.

– Розкажіть, які основні можливості даної платформи?
– Однією з головних функцій є систематизація всіх даних кожного вихованця нашої Академії в окремому особистому профайлі. Саме в профайлі буде зібрана повна статистична інформація про гравця, зокрема фізичні дані (ріст, вага, тощо), результати тестувань, дані контрольних та офіційних матчів. За підсумком всіх наведених вище даних система формуватиме графік прогресу, який наглядно продемонструє як тренерам, так і вихованцям та їх батькам над чим потрібно працювати і які показники варто підтягнути. Завдяки медичному модулю в програмі можна контролювати медичні огляди вихованців та, у разі виникнення будь-яких питань, бути на постійному зв’язку з медичним персоналом Академії НФК “Ураган”.

0-02-05-90801f4dee50db6b21aea2bba103c27724859cf218e95d72a3cd97edfceb06fe_a1a66493

Щодо тренерського складу, то кожен наставник отримує у своє користування відмінний інструмент з планування тренувань, а також можливість створення цифрових тренувальних конспектів та систематизації тренувального процесу кожної вікової групи. Також наставники отримують доступ до методичних матеріалів від європейських тренерів, які зможуть використовувати у повсякденній роботі.

– Батькам також буде наданий доступ до даної платформи?
– Звісно, найближчим часом батьки отримають доступ до ProTrainUp, адже платформа відмінно підходить для комунікації між батьками, вихованцями та тренерським персоналом – в ній можна обмінюватись повідомленнями, дізнаватись про графік тренувань дитини, тощо. Також батьки отримають змогу спостерігати за показниками своєї дитини в режимі реального часу.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *