АКАДЕМІЯ НФК “УРАГАН” НОВИЙ СЕЗОН РОЗПОЧНЕ У ВИЩІЙ ЛІЗІ ДЮФЛУ

У новому сезоні формат змагань під егідою Дитячо-юнацької футбольної ліги України зазнає змін.

unnamed (4)

Зокрема, з нового сезону юнацькі команди з усієї України змагатимуться у трьох дивізіонах – Еліт-лізі (4 групи по 6 команд), Вищій лізі (4 групи по 10 команд) та Першій лізі (8 груп по 10 команд). Учасники кожної з ліг визначатимуться за підсумками сезону 2019/20, який через пандемію не був дограний, а за підсумкові було взято результати осінньої частини змагань. Академія НФК “Ураган” за підсумком футбольної “осені” посіла першу сходинку у комплексному заліку групи 4 Першої ліги і за спортивним принципом отримала право підвищитись у класі, тож у наступному сезоні дебютуватиме у Вищій лізі ДЮФЛУ.

Щодо реорганізації всеукраїнських юнацьких змагань, майбутній дебют у Вищій лізі ДЮФЛУ та відбір до лав Академії ми розпитали директора Академії НФК “Ураган” Володимира Слободяна.

– Володимире Ярославовичу, вже остаточно відомо, що реформі дитячо-юнацьких змагань бути?
– Так, на всі 100%. Минулого тижня у столичному Будинку футболу відбулась нарада з питань проведення реорганізації системи змагань у ДЮФЛ України сезону-2020/2021. На нараді більшість представників клубів підтримали ідею проведення змагань у трьох дивізіонах – Еліт-лізі, Вищій та Першій лігах. Кожен з дивізіонів буде розподілений на групи за територіальним принципом.

– Згідно результатів минулого сезону Академію НФК “Ураган” очікує підвищення у класі і дебют у Вищій лізі ДЮФЛУ. Чи готові прийняти даний виклик?
– Звісно, ми довго йшли до цього і зараз готові спробувати свої сили у вищих за рангом змаганнях. За підсумком осінньої частини сезону стали лідерами комплексного заліку групи 4, тож вже наступного року зіграємо у Вищій лізі ДЮФЛУ. Після проведення вже згаданої наради я мав телефонну розмову з керівництвом ДЮФЛУ під час якої підтвердив нашу готовність до участі у Вищій лізі і вже направив відповідний гарантійний лист на адресу Ліги. Тож з нового сезону Академія НФК “Ураган” буде представлена чотирма віковими категоріями (U-14, U-15, U-16, U-17) у всеукраїнських змаганнях.

– Чи зміниться формат проведення Вищої ліги у новому сезоні?
– Згідно попередньої інформації, яку нам надали в ДЮФЛУ, жодних кардинальних змін не передбачено – 40 команд буде розподілено на чотири групи за територіальним приципом. Теж саме стосуватиметься і матчів – дві команди Академії гратимуть вдома, тоді як дві у гостях. Щодо можливих суперників, то станом на сьогодні відомий лише орієнтовний склад Еліт-ліги, тоді як перелік команд Вищої ліги поки на стадії формування.

– Чи вже розпланували підготовку команд, які братимуть участь у Вищій лізі?
– Попри те, що зараз літо, в Академії вже ведеться активна робота щодо передсезонних зборів для команд вікових категорій U-14, U-15, U-16 та U-17, які, власне, і зіграють в ДЮФЛУ. Наразі ми переглядаємо різноманітні варіанти, ведемо перемовини щодо проведення тренувальних зборів в середині серпня, напередодні старту у Вищій лізі. Натомість інтенсивна робота з підготовки футболістів розпочнеться 3-го серпня.

Як і минулоріч, ми запланували проведення конкурсного відбору юних футболістів до лав Академії НФК “Ураган”. Відбір відбудеться 8-го серпня на стадіоні “Хет-Трик Арена” в Івано-Франківську. До участі у відборі запрошуємо юних гравців 2004-2007 р. н. Більш детальну інформацію очікуйте на наших офіційних сторінках вже незабаром.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *