ДЮФЛІФО U-16: НЕ ЩАСТИТЬ У СЕРІЇ ПЕНАЛЬТІ

Вихованці Академії НФК “Ураган” припинили боротьбу у Фінальній частині ДЮФЛІФО U-16.

IMG_20200825_103127

У поєдинку 1/4 фіналу ДЮФЛІФО “дракони” помірялись силами з однолітками з “Ліцей-Вікторії”. Якщо у першому таймі суперники голів не забивали (0:0), то по перерві першими відзначились номінальні гості зусиллями Саврія. Втім, майже одразу підопічним Богдана Шпирки вдалось зрівняти рахунок у грі – після подачі з кутового найвправнішим у карній гостей був Євген Ковальчук. Забитий м’яч додав впевненості нашим футболістам, які помчали подвоювати перевагу, але у вирішальний момент юних “драконів” підвела реалізація створених нагод – 1:1 за підсумком оснвоного часу. А от у серії пенальті більш вдачливими були “вікторіанці” – 2:3.

Академія НФК “Ураган” U-16 Івано-Франківськ – “Ліцей-Вікторія” U-16 Івано-Франківськ – 1:1, пен. 2:3
25 серпня. ДЮФЛІФО, 1/4 фіналу. Івано-Франківськ, Хет-Трик Арена. Без глядачів.
Голи: Ковальчук (49) – Саврій (45).
Серія пенальті: Хома, Дідух – Бабак, Бабій, Гураль.
Академія НФК “Ураган” (стартовий склад): Жерноклеєв, Хома, Назарук, Пятківський, Мудрий, Андрусяк, Дідух, Салій, Шидовер, Кавінський, Когутяк. Запасні: Андрійчук (в), Семенчук, Ковальчук, Громадюк, Матвійчук, Балагура, Ярицький, Вовчук. Головний тренер: Богдан Шпирка.