FOOTBALL CAMP 2017

З 2017 року Академія НФК «Ураган» започаткувала новий проект для дітей – літній футбольний табір «Uragan Football Camp». Формат Кемпу передбачає проживання, тренування та навчання дітей в певній рекреаційній зоні з метою ефективного та продуктивного дозвілля дітей під час літніх канікул.

085_UFC_Bukovel

Вагомою перевагою таких кемпів є те, що в них, поряд з відпочинком, діти мають змогу отримувати певні навики гри у футбол та знання від досвідчених тренерів з України та близького зарубіжжя. Участь у Кемпі може взяти дитина з будь якого регіону України, для цього необхідно вчасно подати заявку на участь на етапі формування групи учасників.

090_UFC_Bukovel

У 2017 році, перший літній футбольний табір «Uragan Football Camp 2017» проходив з 4 по 9 червня у туристичному комплексі «Буковель», який розташований у мальовничому селі Поляниця, Івано-Франківської області за участю польських футбольних фахівців з компанії «Агенція спортивного маркетингу «Ем Спорт», яка надала кваліфіковані послуги з професійної спортивної підготовки дітей, тобто послуги з тренування та навчання дітей, проведення тестувань для визначення навиків дитини до занять футболом, визначення фізіологічного стану організму дитини.

табір