Умови набору

Навчання в Академії НФК «Ураган» проходять хлопці та дівчата з 4 до 17 років.

Щорічно проводиться плановий набір новачків впродовж серпня місяця. Протягом усього навчального року, який триває з серпня по червень включно, у всі вікові групи можливий добір дітей.

Вимоги до конкурсантів:

Академії НФК «Ураган» здійснює набір та перегляд дітей відповідно до наведених нижче критеріїв:

1. Набір дітей від 4 до 7 років здійснюється без відбору за заявою батьків. Переглядаються хлопчики та дівчата від 7 років і старші впродовж місяця.  За цей період дітям надається можливість попробувати себе у тренувальному процесі та проявити себе.

2. Плановий набір проводиться на Спорткомплексі НФК «Ураган» за адресою вулиця Пасічна, 55. Додатковий перегляд здійснюється впродовж року на навчально-тренувальних заняттях. Тренери команд переглядають і відбирають найбільш обдарованих і підготовлених (на даний момент) дітей.

3. У середній віковій категорії (9-14 років) хлопці повинні володіти відповідними технічними навичками, мати певну ігрову практику.

4. У старших вікових групах (15-18 років) проводиться вибіркова селекція, індивідуально проглядаються гравці, що мають певний досвід виступів у турнірах і першостях, що володіють доброю технічною та фізичною підготовкою, індивідуальністю і тактичним мисленням.

5. У молодші та середні вікові групи приймаються хлопці, які проживають у Івано-Франківську і найближчих околицях, а також іногородні гравці, що мають можливість самостійно проживати в Івано-Франківську.

Якщо у вас є питання телефонуйте: 0342 59-44-75, 050 537 46 70