«Корисні поради для захисників»

Захисник — гравець, який на полі розташований за півзахисниками і перед воротарем. Головні завдання захисників: відібрати м’яч у гравців суперника або перекрити їм дорогу до воріт.

175479731_1116132502221532_7988947272958251115_n

Футбольний матч складається з багатьох переходів від атаки до оборони і навпаки, цілком очевидно, що атакуючі і захисні дії кожної команди повинні бути організованими. Відповідальність захисників у зоні воріт значна. Захисник повинен вміти: вести м’яч, грати у «стінку», виконувати передачі, забивати голи.

Під час гри захисникам доцільно дотримуватися таких настанов:

📌Захисники повинні грати просто і надійно, не дозволяючи собі зайвого, особливо поблизу своїх воріт, уникати коротких поперечних передач, перетримки м’яча, під час організації і розвитку атак та контратак, звертати особливу увагу на своєчасність і точність передач.

📌Захисники повинні володіти високою стартовою і дистанційною швидкістю, бути стрибучими і розважливими, не поступатися суперникам у спритності.

📌Захисник повинен оволодіти м’ячем раніше суперника. Якщо це неможливо, необхідно атакувати його у момент прийому м’яча.

📌Якість гри захисника залежить від умілого вибору позиції, від здатності розгадувати наміри суперника, від уміння конкретно атакувати гравця, що володіє м’ячем.

📌Вибір місця захисником повинно бути різним, залежно від того, чи знаходиться м’яч поблизу воріт суперника або поблизу бічної лінії.

📌Захисник повинен володіти добрим ривком, оскільки йому, як правило доводиться грати проти швидких крайніх нападників, добре стрибати і упевнено грати головою, бути тактиком і уміти вибирати позицію.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Напишіть відгук