КУБОК УКРАЇНИ U-13. День 1 + ВІДЕО

У Кам’янці-Подільському стартував розіграш Кубку України у віковій категорії U-13. За право називатись володарем цього трофею виявили бажання поборотись шістнадцять команд. Тому, перед тим, як перейти до огляду матчів першого ігрового дня, пригадаємо склади груп на першому етапі змагань.

«Буковина» (Чернівці)

І одразу перше протистояння цього дня було з присмаком Екстра-ліги, адже у ньому зійшлись вихованці двох клубів Екстра-ліги – «Урагану» та «Сокола» (нагадаємо, що саме так називалась колись доросла команда цього хмельницького клубу, а тепер назва зберігалась лише у ДЮСШ, яка входить до структури «Сокола»). І цей факт вже обіцяв цікаве гру між командами. Хоча по ходу першого тайму нехай і не така явна, але все-таки перевага була на боці «ураганівці», які трохи більше володіли м’ячем та намагались створювати небезпечні моменти біля воріт Житніковського здебільшого через лівий фланг – саме звідти йшла потенційна небезпека з боку івано-франківської команди. Хоча і хмельниччани теж намагались не баритися з відповіддю та знайти ключі до воріт Починка. Тим не менш, було видно, що прикарпатці більшен налаштовані відкрити рахунок у цій грі. І скоро їм це вдалося – Федик вийшов на побачення з Житніковським та переграв його. Так рахунок став 1:0 на користь «Урагану», однак раділи «дракони» кілька миттєвостей, поки Бевз не зрівняв рахунок.

Такий перебіг подій значно загострив гру. Скоро Федик ледь не оформив дубль, але Житніковський врятував свою команду. І майже тут же своїм моментом відповів Бевз, але Починок парирував його удар. Подоляни намагались перехопити ініціативу, і це було би шансом для «Урагану» спробувати створити контратаку. В принципі, в одному з епізодів так і сталося, але Федику знову не пощастило у завершальній стадії. Натомість, гравцям «Спортлідера+» вдалось піймати «ураганівці» на помилці біля свого штрафного майданчику, і Хібовський покарав «драконів», забивши другий гол у ворота Починка. «Ураган» намагався зрівняти рахунок до кінця першого тайму, але зробити це він не зміг, тому всі свої сподівання команда у чорно-білій формі залишила на другу половину зустрічі.

Обидві команди активно розпочали другий тайм, обмінявшись небезпечними моментами. І в будь-який момент рахунок на табло міг змінитись у будь-який бік, але і «Урагану», і «Спортлідеру+» не вистачало точного завершального удару. Хоча варто зазначити, що «ураганівці» все-таки більше змушували Житніковського вступати у гру, а от після ударів подолян м’яч пролітав у сантиметрах від штанги. Дуже хороший момент мав «ураганівець» Вістовський, але він якимось чином не зміг влучити у ворота з метра. Проблем команді з Хмельницького додавали ще і непотрібні фоли, але, на їх щастя, до дабл-пенальті ще було далеко. До того ж, «Ураган» починав більше володіти ініціативою. «Спортлідер+» у відповідь взяв тайм-аут, після якого спробував пересунути гру ближче до воріт Починка. І на 23-й хвилині подоляни зробили рахунок 3:1 на свою користь – відзначився Лисенко. «Ураган» намагався зробити хід у відповідь, але зусиль Федика, який фактично тягнув на собі команду, було замало. До того ж, на всі спроби «драконів» бодай би скоротити своє відставання у рахунку, «лідери відповідали своїми випадами. І це, відповідно, не було на руку футзалістам з Івано-Франківська. А на останніх секундах гри Хібовський оформив дубль та встановив остаточний результат – 4:1 на користь «Спортлідера+».

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Спортлідер+» (Хмельницький) – 1:4