КУБОК УКРАЇНИ U-13. День 2

У Кам’янці-Подільському триває розіграш Кубку України у віковій категорії U-13 (хлопчики 2006-2007 р. н.). У другий ігровий день було зіграно шістнадцять матчів, тобто – поєдинки другого та третього турів у всіх чотирьох групах. За підсумками цих ігор визначились учасники етапів плей-оф: турнірів за 13-16 місця, за 9-12 місця, за 5-8 місця та за 1-4 місця.

Розпочався другий ігровий день поєдинком між васильківською ДЮСШ та «Ураганом». Зважаючи на те, що команда з Васильківки грала обмеженим складом, про що ми вже писали, мабуть, не виникало сумнівів у тому, що «Ураган», за рахунок більшої лави запасних та більш грамотного тактичного та технічного оснащення гравців, має перемагати у цій грі. До того ж, «дракони» прагнули реабілітуватись за поразку в матчі зі «Спортлідером+». І це, безумовно, був додатковий фактор на користь при карпатців. А вже на 1-й хвилині «ураганівці» почали втілювати свою перевагу в життя після голу Федика. Але на цьому «червоно-білі» не зупинились та продовжили надалі грати у свою гру. І скоро той же Федик знову засмутив Лісаченка, змусивши його знову витягати м’яч з сітки своїх воріт. В принципі, все було логічно. Хоча варто сказати, що у деяких епізодах і для Починка знаходилась робота. Зокрема, на 10-й хвилині, коли він впорався зі штрафним ударом. Але все-таки юні «ураганівці» в першому таймі все-таки більше володіли м’ячем, і це втілилось у гол Ониськіва на останній хвилині першої половини гри.

Початок другого тайму ніби-то нічим не відрізнявся від сумарної картини тайму першого. Хоча варто відзначити небезпечний момент у василкьківської ДЮСШ, коли ворота Починка від голу врятувала стійка. На це «ураганівці» відповіли ще одним голом Ониськіва. А трохи згодом Соловій ще більше зміцнив беззаперечну перевагу «Урагану». По такій грі вже не виникало сумнівів у тому, що команда з Івано-Франківська переможе. Залишалось тільки питання – з яким рахунком? І чи вдасться команді з Січеславщини забити бодай би «гол престижу»? Відповідь на ці питання дав фінальний свисток, який зафіксував перемогу «Урагану» з рахунком 6:0.

ДЮСШ (Васильківка) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 0:6
Голи: Федик (1, 6), Ониськів (14, 17, 21), Соловій (20)

Після надважкої (в емоційному плані) попередньої гри якось складно було переключитись на матч у групі «А» між «Ураганом» та «Олімпом». І хоча гра обіцяла бути цікавою, та в плані боротьби та емоцій вона (при всій повазі) поступалась протистоянню між «Темпом» та «Буковиною». Хоча спочатку «Ураган», за звичкою, спробував нав’язати «Олімпу» свою гру. Однак, команда зі Сміли виявилась до цього готовою. Більше того – смолянці нав’язували «Урагану» боротьбу, а подекуди і самі створювали небезпечн моменти. І завдяки цьому гра трохи вирівнялась. Це, вочевидь, було на руку «Олімпу», який міг собі дозволити створювати проблеми «Урагану». А самі «дракони», мабуть, не були готовими до такої гри з боку суперників. І це вилилось у чотири набраних фоли за підсумками першого тайму. Тільки «Олімп», який ближче до кінця першої половини зустрічі виглядав впевненіше за «Олімп», не міг цим скористатись. Та й «ураганівці» не дуже радували успіхами в атаці. Тому, нулі на табло після першого тайму були більш ніж логічними.

«Ураган» почав грати трохи жвавіше у другому таймі, але без звичного тиску. Тобто, івано-Франківська команда створювала моменти з деяким інтервалом, даючи трохи атакувати і суперникам. Однак, з плином часу напруження почало зростати. Наче «Ураган» і володів ініціативою трохи більше за «Олімп», і був трохи гострішим, але чогось не вистачало попереду. Складалось враження, що «дракони» були якимись втомленими. У той же час «Олімп» нехай і рідше атакував, але все-таки намагався створювати проблеми. До того ж, обидві команди помітно нервували, що було видно по кількості командних фолів.

А незадовго до фінального свистка «Олімп» наніс «Урагану» разючий «укол». Капітан смілянців Волосян змусив капітулювати Починка, і, як стало відомо за кілька миттєвостей, цей гол приніс перемогу команді з Черкащини.

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Олімп» (Сміла) – 0:1