КУБОК УКРАЇНИ U-15. День 1. +Відео

Сьогодні, 14 січня, вихованці Академії НФК Ураган зіграли свій перший матч на Кубку України з футзалу, який проходить на Черкащині в селищі Білозір’я.

Суперником юних ураганівців була команда ДЮСШ (м.Мар’їнка). Ураганівці здобули перемогу з рахунком 9-5!  В команді Академії голами відзначились: Сергій Бельбас-2, Олександр Пащак-2,  Вадим Салій -3, Андрій Афтанас -1, Олександр Кавінський -1.

Сайт 5×5.org.ua пише про гру: “Ще один фаворит змагань, івано-франківський «Ураган», стартував матчем проти мар’їнської ДЮСШ. Здавалось, що «дракони» мали би з перших хвилин показати, хто в цій грі фаворит. І дійсно – саме футзалісти з Івано-Франківська забили першими. Однак, їх щастя тривало кілька секунд, поки Кукулевський не зрівняв рахунок на табло. Більше того – команда з Донецької області здивувала тим, що чинила гідний опір, а також застосовувала швидкий перехід з оборони до атаки, чим намагалась створювати проблеми прикарпатцям.

Однак, незважаючи на це, «драконам» скоро вдалося забити два м’ячі за дві хвилини ті, як наслідок, забезпечити собі більш-менш комфортну перевагу. Після цього «ураганівці» намагались не зупинятись та надалі чинити тиск на ворота Ніколенко. Але варто віддати належне мар’їнцям, які шукали свої шанси у контратаках та намагались тримати Починка у тонусі. І зрештою Замченку вдалося забити у ворота «Урагану». Щоправда, перед цим Новінський змусив Николенка вчетверте витягати м’яч з сітки своїх воріт. А за кілька миттєвостей Сергій Бельбас зробив рахунок 5:2 на користь юних «драконів». І, якщо чесно, незважаючи на опір з боку мар’їнців, рахунок на табло відповідав тому перебігу подій, який відбувався на майданчику.

У другій половині гр. мар’їнці намагались змінити перебіг подій і, відповідно, цифри на табло. Теоретично «помаранчевим» міг би допомогти швидкий гол, однак їм не вдавалося змусити Починка втретє капітулювати. Натомість, «Ураган» намагався діяти більш спокійно. І не сказати, що «дракони» грали більше за рахунком, але здавалось, що іноді «чорно-білі» намагались «засушити» гру. А от вихованці мар’їнської ДЮСШ, навпаки, намагались за рахунок більш активних дій. І це призвело до того, що команди почали обмінюватись голами. Більше того – завдяки хет-трику Кукулевського команді з Донецької області вдалося скоротити своє відставання до двох м’ячів – 6:4.

Але потім своє вагоме слово сказав Салій, який відповів своїм хет-триком, внаслідок чого рахунок став вже 8:4 на користь «Урагану». Після цього «Ураган» наче трохи заспокоївся та почав будувати атаки таким чином, щоб доводити їх «до вірного». Цим же тактичним ходом івано-франківці змушували своїх опонентів трохи більше грати без м’яча. Але все-таки іноді гра «вибухала» моментами з обох сторін, проте це не впливало на зміни у рахунку. Тим не менш на 30-й хвилині Нафтанас зробив рахунок 9:4, і питання було в тому, чи зможе «Ураган» забити десятий гол. Однак, останнє слово залишилось за мар’їнцями – замченко зробив дубль та оформив остаточний рахунок – 9:5 на користь «Урагану».