Поради юним футболістам від Едена Азара!

🥇Поради юним футболістам від Едена Азара🥇

IMG_2987

📌Не можна бути задоволеним своєю грою!
«Як гравець я завжди вимагаю від себе більшого. Я не хочу виграти тільки Лігу Чемпіонів або Прем’єр Лігу або Кубок, я хочу виграти ВСЕ! Це те, що мотивує мене стати кращим. Якщо хочеш бути топ-гравцем, ти повинен хотіти і вимагати від себе більшого».
📌Ти здатний домогтися більшого
📌Поважайте свого суперника
«Англійська Прем’єр Ліга навчила мене тому, що не можна недооцінювати опонента, навіть якщо граєш проти маленької команди. Такі команди хочуть і можуть сильно тебе засмутити. Коли граєш за великий клуб, всі хочуть винести вас. Тому потрібно кожен раз налаштовувати себе так, щоб відіграти по максимуму».
📌Не дозволяй надмірній самовпевненості вибити тебе з колії
📌Тверезо оцінюй свою гру
«Після гри я завжди знаю зіграв я добре або погано. Як футболіст ти повинен аналізувати свої дії, і головне бути об’єктивним в оцінці. І, незалежно від того, як ти зіграв, необхідно поставити собі за мету поліпшити свою гру до наступного матчу».
📌Будь чесним перед собою після гри
📌Слухай тренера
«Дуже важливо слухати і запам’ятовувати тактичні настанови тренера, особливо якщо граєш на позиції півзахисника, де потрібно бути відповідальним як за атаку, так і за захист».
📌Прислухайся до порад тренера
📌Завжди думай про команду
«Ти повинен підлаштовувати свою гру під інтереси команди. Я, як атакуючий гравець, іноді, змушений підтримувати оборону. Це було важко на початку, тому що я звик допомагати своїй команді діями в нападі, створюючи небезпеку там, біля воріт противника, але потрібно виконувати повний фронт робіт, подобається тобі це чи ні».
📌Дій жорсткіше
«У дитинстві, приходячи зі школи, я відразу йшов у двір грати в футбол. Я любив вивчати як грають Рональдіньо і Робіньо на YouTube, а потім повторював їх дриблінг. Футбол – серйозна, тактична гра і потрібно бути професіоналом на позиції, але не можна забувати про усмішку і отримувати задоволення від гри».
📌Залишайся професіоналом, але з посмішкою на обличчі
⚽️«Футбол- це ритм твого пульсу. Коли виходиш на футбольне поле ти відчуваєш як частішає серцебиття. Коли ти граєш – ти відчуваєш, як тобі хочеться жити!»⚽️
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *