РЕБРЕНДИНГ УРАГАНУ

НФК «Ураган» Івано-Франківськ представив нову емблему, візуальний стиль та ігрову форму. Презентація відбулась на святі з нагоди 17-ти річчя Клубу. Ребрендингом займалась дизайн-студія Brendari.

Ураган – це народний футбольний клуб. Тому основним завданням ребрендингу було привернути увагу ще більшої кількості вболівальників та стати частиною їхнього стилю життя. Щоб тебе помітили, потрібно вирізнятись! Тому «Ураган» відходить від традиційної футбольної стилістики: тут немає щита, симетрії та м’яча. Натомість є шалена динаміка, швидкість і цілеспрямованість. У новому логотипі Урагану зображена буква «У» у формі дракона в польоті.

Попри емблему, також розроблено фірмове написання назви команди двома мовами, а також прізвиська. Щоб підтримати тематику драконів, створено спеціальний візерунок «драконяча броня» із лусок шкіри дракона. Ним будуть броньовані атрибути клубу: автобус, вимпели, абонементи тощо.

Гаслом команди стало «Ми насуваємось!», слово «насуваємось» взяте із типової лексики для сповіщення про урагани (наприклад: «…На Східне узбережжя насувається ураган Катріна»). Для гасла створили фірмове написання із блискавками та засічками.

Дизайн нової ігрової форми Урагану презентували у трьох кольорах: червоному, чорному та білому. Основним графічним елементом форми є блискавки, схожі за формою до крил у логотипі.

Для ігрових номерів намалювали ексклюзивний набір цифр, які мають шипи як у дракона з логотипу. Окрема подяка українському рок-гурту “KARNA”, які люб’язно надали у використання свою пісню “Вітролом” в якості саундреку до відеопрезентації ребрендингу. Щоб стати ближчим до вболівальників та повною мірою впровадити новий візуальний стиль, Ураган планує відкриє власний фан-шоп у центрі Івано-Франківська у 2020-у році.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *