КАЛЕНДАР ІГОР ЧУ З ФУТЗАЛУ серед команд U-15
Міністерство молоді та спорту України
Асоціація футзалу України
Чемпіонат України з футзалу серед юнацьких команд (U-15)
сезону 2017-2018 рр.
Фінальна частина
УЧАСНИКИ:
- «Академія НФК «Ураган» м. Івано-Франківськ
- «Рочин»-ДЮСШ №1 м. Червоноград (Львівська обл.)
- МФК «Вінниця» м. Вінниця
- ФСК «Іллічівець» м. Чорноморськ (Одеська обл.)
- ДЮСШ м. Роздільна (Одеська обл.)
- «Темп-ЗАЕС-Продексім» м. Енергодар (Запорізька обл.)
- «Таврія-Атомник» м. Васильківка (Запорізька обл.)
- ДЮСШ «Волна»-«Ехо» м. Харків
Календар ігор, Група «А»
26.03 (понеділок)
12.00 Урочисте відкриття змагань
15.30 ФСК «Іллічівець» – «Таврія-Атомник»
17.00 «Темп-ЗАЕС-Продексім» – «Рочин»-ДЮСШ №1
27.03 (вівторок)
09.00 «Рочин»-ДЮСШ №1 – ФСК «Іллічівець»
10.30 «Таврія-Атомник» – «Темп-ЗАЕС-Продексім»
28.03 (середа)
08.30 ФСК «Іллічівець» – «Темп-ЗАЕС-Продексім»
10.00 «Рочин»-ДЮСШ №1 – «Таврія-Атомник»
№ з/п | Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | М’ячі | Очки | Місце | |
З | П | ||||||||
1 | ФСК «Іллічівець»
м. Чорноморськ |
||||||||
2 | «Темп-ЗАЕС-Продексім»
м. Енергодар |
||||||||
3 | «Рочин»-ДЮСШ №1
м. Червоноград |
||||||||
4 | «Таврія-Атомник»
м. Васильківка |
Календар ігор, Група «Б»
26.03 (понеділок)
12.00 Урочисте відкриття змагань
12.30 «Академія НФК «Ураган» – ДЮСШ «Волна»-«Ехо»
14.00 МФК «Вінниця» – ДЮСШ м. Роздільна
27.03 (вівторок)
12.00 ДЮСШ «Волна»-«Ехо» – МФК «Вінниця»
13.30 ДЮСШ м. Роздільна – «Академія НФК «Ураган»
28.03 (середа)
11.30 МФК «Вінниця» – «Академія НФК «Ураган»
13.00 ДЮСШ «Волна»-«Ехо» – ДЮСШ м. Роздільна
№ з/п | Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | М’ячі | Очки | Місце | |
З | П | ||||||||
1 | МФК «Вінниця»
м. Вінниця |
||||||||
2 | «Академія НФК «Ураган»
м. Івано-Франківськ |
||||||||
3 | ДЮСШ «Волна»-«Ехо»
м. Харків |
||||||||
4 | ДЮСШ
м. Роздільна |
Календар ігор, Стикові матчі (плей-офф)
28.03 (середа)
матчі за 5-8 місця
15.00 І півфінал 3А – 4Б
16.30 ІІ півфінал 3Б – 4А
матчі за 1-4 місця
18.00 І півфінал 1А – 2Б
19.30 ІІ півфінал 1Б – 2А
29.03 (четвер)
08.30 матч за 7 місце
10.00 матч за 5 місце
11.30 матч за 3 місце
13.00 матч за 1 місце
14.30 Урочисте нагородження та закриття змагань