«ТОП 5 фінтів світового футболу»

⚽️Веселка.
Фінт став популярним завдяким нігерійському форварду Джей-Джей Окоче: під час руху вперед він залишав м’яч за спиною, і п’ятками перекидав його через свою голову і захисника, що стояв попереду.
U-17, ДЮФЛУ
⚽️Еластіко.
Уперше вболівальники побачили цей фінт в 1975 році у виконанні Роберто Рівеліно. Утім, популярність фінт «еластіко» здобув завдяки іншому бразильцю, Роналдіньйо. Суть «еластіко» полягає в тому, щоб показати захиснику свій намір рухатися в одну сторону, а потім побігти в іншу. Наприклад, нахилити корпус вправо і проштовхнути м’яч зовнішньою частиною стопи у тому ж напрямку, потім моментально перенести центр тяжіння вліво, перекласти м’яч на внутрішню частину стопи і оббігти суперника.
⚽️Рабона.
«Рабона» — цей фінт є обіграшем суперника. За допомогою цього трюка можна заплутати захисника під час подачі або пасу з флангу. Перебуваючи, скажімо, на правому фланзі, гравець заводить під опорну праву ногу вільну ліву і цією ногою виконують простріл чи пас. Цей маневр вимагає швидкості і неймовірної координації рухів.
⚽️Фінт Кройффа.
Уперше хитрий трюк було виконано в 1974 році під час гри ЧС між Нідерландами та Швецією. Йоган Кройфф знаходився на лівому фланзі, спиною до воріт, і хитро розібрався із захисником. Форвард вдав, що буде подавати м’яч до штрафної правою ногою, але під час замаху забрав м’яч під себе п’яткою і побіг до лицевої лінії уже без опіки.
⚽️Фінт Зідана та оберт Марадони.
Для виконання «фінта Зідана» необхідно під час руху розвернутися з м’ячем на 360 градусів і одночасно зміститися в сторону, щоб відкрити перед собою вільний коридор.
«Оберт Марадони» нагадує більш ранню версію «фінта Зідана». Для його виконання потрібно підошвою правої ноги покотити м’яч назад, потім різко розвернутися і наступний дотик до м’яча зробити уже лівою ногою. Прийом важливо виконувати на високій швидкості, щоб захиснику було складнішне загальмувати та завадити втечі.
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *