«URAGAN SUMMER CUP-2018»: ПЕРШИЙ ІГРОВИЙ ДЕНЬ

Сьогодні, 28 червня, на майданчиках Спорткомплексу Академії НФК «Ураган» розпочався літній турнір з міні-футболу «Uragan Summer Cup-2018». Учасниками змагань стали 10 команд, які борються за трофеї відразу у двох вікових категоріях – «U-7» та «U-8». Свої клуби представляють «Юніор-Мідас» та ФК «Універсал» із Луцька, Дитячо-юнацька спортивна школа з Городенки, місцеві команди ДЮФК «Ніка-05», а також – вихованці Академії НФК «Ураган».

Згідно регламенту турніру учасники зіграють за коловою системою, а місця визначать згідно турнірного становища. В рамках стартового туру перші залікові бали здобув «Ураган-1» та «Ніка», які обіграли своїх 7-річних однолітків – «Юніор-Мідас» (4:2) і «Ураган-2» (7:0) відповідно. В категорії «U-8» «Ураган» обіграв луцький «Універсал» – 2:0, а «Ніка» здобула мінімальну перемогу над гостями з Городенки.