Володимир Салій

ВОЛОДИМИР САЛІЙ: “РОБОТА ТРИВАЄ НАВІТЬ НА КАРАНТИНІ”

Наставник Академії НФК “Ураган” U-17 Володимир Салій підсумував минулий сезон Юнацької Екстра-ліги та розповів, як триває робота під час карантину.

– Цьогоріч ЮЕЛ вперше пройшла у віковій категорії U-17. Як оцінюєте таке нововведення?
– До нововведення ставлюсь нормально, адже результатом його повинен бути ефект для підсилення резервних, а в майбутньому і головних футзальних команд.

– Як оціните рівень цьогорічної ліги і хто з суперників здивував по ходу змагань?
– Звичний для наших змагань рівень. Нічого особливого в порівнянні з попереднім сезоном я не помітив. Щодо суперників, то непогану гру, як і в попередньому сезоні, продемонстрували гравці рівненського “Кардиналу-ДЮСШ-4”. Звісно, той факт, що дві команди зійшли з турнірної дистанції, дещо вплинув на змагання, адже чемпіонат має бути повноцінним.

– Як оціните формат змагань зі спареними матчами?
– На мою думку, такий формат не сприяє росту професійних навичок у юних футзалістів. При спарених матчах поєднання фізичного і емоційного виснаження без відповідного відновлення – це шлях до руйнування молодого організму. Також наслідок такого підходу є високий травматизм серед гравців.

– Оцініть сезон для команди в цілому.
– Початок сезону ми розпочали досить непогано. На емоціях старт був вдалим, а потім, як то кажуть, розпочались трудові будні. Звісно, було кілька провальних ігор, які ми проаналізували і, як наслідок, здобули впевнені перемоги в подальшому. На фініші чемпіонату у нас було кілька технічних перемог, де по різних причинах матчі не відбулись. В цілому досить непогано пройдена дистанція і з допомогою клубних ресурсів (медичний супровід, тренера моторики та допомога і консультації тренера головного “Урагану”) вдалось працювати злагоджено та продуктивно. Практично кожен поєдинок у минулому сезоні був цікавим з точки зору гри і непередбачуваним за підсумковим результатом.

– Кого б з гравців могли б відзначити у складі команди поточному сезоні?
– Насправді не хотілось би когось виділяти, всі вони заслуговують на теплі слова, за ставлення до футзалу, бажання на майданчику. За повагу і підтримку один одного в різних життєвих ситуаціях як на майданчику, так і в побутовому плані. Окремо хочеться подякувати батькам, керівництву клубу  та академії.

– Зараз у всій країні запроваджено карантин. Як Ви тримаєте контакт з вихованцями і як взагалі побудована робота в цей час?
– Ми розуміємо всю серйозність ситуації, яка склалась у нашій країні. Під час такого незвичного режиму роботи ми спілкуємось з вихованцями дистанційно. Надсилаємо відео з відповідним комплексом вправ для підтримки фізичної форми. Тож навіть на карантині наша робота триває!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *