ВИХОВАНЦІ АКАДЕМІЇ НФК «УРАГАН» – НА ФУТБОЛЬНИХ ЗМАГАННЯХ

Юні «дракони» розпочали футбольний сезон

У неділю, 9 вересня,  вихованці клубної Академії офіційно вийшли на старт футбольних змагань – найстарші – U-17 та U-15 – у своїх вікових категоріях розпочали “вояж” Першою лігою Чемпіонату України. Відзначимо, що ще тижнем пізніше футбольний сезон розпочнеться і для молодших “драконів”. Дві команди U-11 (тренер – Юрій Іванишин), а також U-12(тренер – Олег Ольшанецький), U-14 (тренери – Юрій Костишин / Олег Ольшанецький), U-16 (тренер – Володимир Салій) візьмуть участь у Першості ДЮФЛІФО.

 

ДЮФЛУ. U-17 

1 тур. МФА (Мукачево) – «Ураган» – 5:1

В рамках першого поєдинку “ураганівці” під керівництвом своїх наставників Юрія Костишина (U-15) та Володимира Салія (U-17) взяли курс на Закарпаття, де у Мукачево зіграли із місцевою «МФА». У підсумку – додому, на жаль, повернулися без залікових балів. «Було дуже багато факторів – діти з дороги, відчувалася втома, тим більше, перша гра проти сильного суперника, який «вилетів» з обійми Вищої ліги. Відчувався рівень гравців, там зібрані діти з усієї країни. Але «Ураган» грав непогано, тому зауважень до команди я не маю. Звісно, робили помилки, але вони були більше на втомі, ніж через те, що вони щось не знаючи чи не вміють. Старалися, боролися, не опускали руки. Стартові поєдинки завжди не прості, тому працюємо дальше», – підсумував наставник 17-річних «драконів» Володимир Салій.

академія ураган

ДЮФЛУ. U-15 

1 тур. МФА (Мукачево) – «Ураган» – 12:0

Відчули на собі всю міць досвідченішого візаві і дещо молодші «ураганівці». «Відразу помітно, що команда суперника збалансована, добре поставлена гра, видно що не перший рік грають великий футбол, добре підібраний склад. А ми тільки формуємося, вчимося, тому поразка – стимул працювати над своїми помилками і рухатися вперед», – прокоментував Юрій Костишин.

Вже найближчої неділі, 16 вересня, обидві команди проведуть стартові домашні поєдинки – прийматимуть ДЮСШ-2 Рочин із Соснівки.

 

Провели вікенд футбольно і 12-річні «ураганівці», які взяли участь у фестивалі «Грають всі», який пройшов в Івано-Франківську 8-9 вересня з нагода відзначення Дня фізичної культури та спорту. Змагання і справді вразили масштабністю і згуртували понад 60 команд різних вікових категорій. Попри те, що «драконам» не вдалося «зачепитися» за комплект нагород, директор Академії НФК «Ураган» Володимир Слободян відзначає що головне завдання – пограти, і здобути ігрову практику. І з цими цілями впоралися на «відмінно».

Святкували спортивно і одні з наймолодших команд Академії – команда 2009-10р.н. зіграли у Городенці із місцевою ДЮСШ. «Дракони» не тільки отримали чимало задоволення від поїздки, матчу-відкриття, а й здобули впевнену перемогу – 10:0.

академія ураган

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *