ВИХОВАНЦІ АКАДЕМІЇ НФК «УРАГАН» – НА ФУТБОЛЬНИХ ЗМАГАННЯХ

Юні «дракони» у складі семи команд вже офіційно вийшли на старт футбольних змагань. Дві групи U-11, а також U-12U-14, U-16, беруть участь у Дитячо-юнацькій футбольній лізі Івано-Франківської області. Вояжем Першою лігою Чемпіонату України насолоджуються U-17 та U-15, котрі вже встигли залишити позаду чотири тури, а особливо пам’ятним стане останній, адже обидві команди вибороли перші перемоги сезону. Натомість, минулого вікенду чергові матчі таки і не зіграли чотирнадцятирічні та шістнадцятирічні юнаки – на старт обласного чемпіонату не вийшов один з суперників. А от, як провели вікенд наймолодші «ураганівці» – читайте дальше…

ДЮФЛІФО. U-12

2 тур. ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ) – «Ураган» – 3:1

У п’ятницю, 21 вересня, другий поєдинок сезону зіграли 12-річні «ураганівці», котрі стали номінальними гостями у місцевої ДЮСШ №3. У підсумку – мінімально поступилися. Щоправда, наставник команди Олег Ольшанецький каже, що його підопічні виглядали демонстрували непогану гру. «Володіли м’ячем, створювали гольові нагоди, але, нажаль, підвела реалізація, крім того, були проблеми в захисті, що в сукупності призвело до поразки. Але ми не опускаємо руки,  це тільки старт сезону і попереду ще багато ігор – будемо вчитися», – зауважив Ольшанецький.

ДЮФЛІФО. U-11

Дебютантами обласного чемпіонату стали 11-річні «дракони», які тільки знайомляться з азами великого футболу. У даній віковій групі не ведуться турнірні таблиці, не визначаються переможці, тож 21 команда-учасниця має всі шанси насолоджуватися грою і здобувати перший досвід. Нагадаємо, що юні «ураганівці» представлені «десантом» із двох груп, перша з котрих вже встигла зіграти перший поєдинок, натомість, пройдешнього тижня, вже команди включилися у розіграш 2 туру. «Ураган-1» мінімально поступився калуському ФК «Ігровець» – 1:3. Щоправда, наставник «драконів» Юрій Іванишин відзначає, що його підопічні створили велику кількість гольових моментів, але на заваді стала низька реалізація. Стартову грі зіграв й «Ураган-2», який зустрівся із місцевим СДЮСШОР «Прикарпаття-2» – 0:4. «Для них це перша гра, тому десь далося в знаки хвилювання, були необдумані дії, що призвело до швидких пропущених. Потім важко було відігратися, тому і такий підсумком. Але робимо висновки, і працюємо дальше», – підсумував Іванишин.

ДЮФЛУ. U-17

3 тур. ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ) – «Ураган» – 1:1

Особливо насиченим видався минулий тиждень для команд 17-річних та 15-річних вихованців клубної Академії, які залишили позаду відразу два тури Першої ліги. 20 вересня «ураганівські» команди зіграли з місцевою ДЮСШ №3. Старші – змогли зберегти номінальне виїзне очко. «Гра була без видовищ, але головне, що діти мали бажання, і працювали на повній самовіддачі. Вели в рахунку, мали моменти, але помилка захисту та воротаря призвели до нічиї», – розповів Салій.

4 тур.  «Ураган» – ФК «Миколаїв» (Львівська обл..) – 4:2

У неділю, 23 вересня, сімнадцятирічні «дракони» приймали вдома гостей із львівської області – ФК «Миколаїв». У підсумку – здобули першу перемогу сезону. «Ми грали на своєму майданчику (стадіон «Хет-Трик Арена» – авт.), тому почували себе дуже комфортно. Чудово розпочали гру і вже на 9-ій хвилині володіли гольовою перевагою – 2:0. Добре володіли м’ячем, була хороша взаємодія. Але вертикальна передача суперника «розрізала» захист, дальше почали помилятися, і на перерву пішли за нічиї – 2:2 На другу половину зустрічі вийшли зібранішими, сконцентрувалися, мали достатньо моментів, забили два м’ячі, і довели гру до логічного завершення. Тож емоції виключно позитивні», – зауважив Володимир Богданович.

ДЮФЛУ. U-15

3 тур. ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ) – «Ураган» – 5:0

В рамках 3 туру франківське дербі провели й 15-річні «дракони», але, на жаль, поступилися. «Команда ще в процесі формування і пошуку оптимального складу. Впродовж перших 25-ти хвилин вміло оборонялися, але 2 помилки на лівому фланзі, і на табло – 0:2. В другому таймі діти продовжили боротьбу, але давався в знаки психологічний фактор – не було віри в свої сили», – підсумував директор Академії НФК «Ураган» Володимир Слободян.

4 тур.  «Ураган» – ФК «Миколаїв» (Львівська обл..) – 3:1

Проте вже в неділю, 23 вересня, підопічні Юрія Костишина змогли підняти свій настрій та бойовий дух, здобувши перші залікові бали. «Була більш конструктивна гра, гостріше діяли в атаці, старалися контролювати м’яч. Поменшало необдуманих передач та ударів. І попри те, що перший тайм завершили при рахунку 1:1, після перерви змогли проявити характер, і незважаючи на те, що через вилучення одного з гравців команди грали в меншості, змогли вибороти перемогу», – підсумував Слободян.