ВИХОВАНЦІ АКАДЕМІЇ НФК «УРАГАН» – НА ФУТЗАЛЬНИХ ЗМАГАННЯХ

У футзальних змагань беруть участь п’ять вікових груп.

Пройдешній тиждень пройшов під знаком футзальних батлів «Спортлідер+» – «Ураган», які відбулися у Хмельницькому за участі команд 2003р.н. У підсумку – обидва «ураганівські» колективи здобули впевнені перемоги, загалом, залишивши у воротах господарів 15 м’ячів.

футзал1
Чемпіонат України з футзалу. U-13. 1-й тур

ДЮСШ «Спортлідер+» – «Ураган-2» – 2:8

Першими випробовували сили із суперником тринадцятирічні гравці»Урагану-2», які впевнено обіграли свого візаві. Щоправда, перша половина зустрічі не була такою  багатообіцяючою на голи. В першому таймі точилася дуже напружена рівна боротьба, яка завершалася за мінімальної переваги франківців – 2:1.

«Після перерви практично на протязі однієї хвилини ми забили три гола, отримали впевнену перевагу, чим деморалізували суперника, який спасував психологічно», – розповів тренер команди Володимир Слободян.

Чемпіонат України з футзалу. U-13. 3-й тур

ДЮСШ «Спортлідер+» – «Ураган-1» – 1:7

Вже наступного дня 3-ій тур чемпіонату розіграли із господарями й гравці «Урагану-1», котрі за прикладом товаришів теж залишилися із результативною триочковою перемогою. Перший тайм теж провели за мінімальної переваги – 2:1, і за словами тренера – далася взнаки недооцінка суперника.

«Другий тайм зіграли значно краще,продемонстрували характер, бажання,  і на класі здобули цю перемогу», – підсумував Слободян.