ВИХОВАНЦІ АКАДЕМІЇ НФК «УРАГАН» – НА ФУТЗАЛЬНИХ ЗМАГАННЯХ

У футзальних змагань беруть участь п’ять вікових груп:

Футзальний сезон набирає обертів, тож кожного тижня вирують неабиякі спортивні пристрасті, звісно, не без участі вихованців клубної Академії НФК «Ураган». Переможною серією у дебютній Екстра-лізі насолоджуються 16-річні «урагаганівці», у розіграші Чемпіонату України з футзалу відточують свою майстерність і команди U-11, U-13 та U-15.  Отож, чим ознаменувалися пройдешні тури – читайте далі…

 

Чемпіонат України з футзалу (U-15). 2-й тур

«Ураган-1» – «Надія Прикарпаття» – 3:3

В рамках 2-го туру «ураганівці» «розписали» результативну нічию із командою «Надія-Прикарпаття», хоча мали всі шанси здобути перемогу. «Впродовж першого тайму повністю володіли ініціативою і перегравали суперника, тому на перерву пішли за мінімальної переваги – 2:0. Активно включилися і в другий тайм, забили третій гол, і, на жаль, зупинилися. Натомість, «Надія Прикарпаття» продовжила гру з п’ятим польовим, і, скориставшись нашими помилками в захисті, зрівняли рахунок», – прокоментував директор Академії НФК «Ураган» Володимир Слободян.

 

Чемпіонат України з футзалу (U-15). 3-й тур

«Ураган-2» – ДЮСШ-1 Червоноград – 3:5

На жаль, гіркоти поразки зазнала й друга команда «Ураган», яка приймала однолітків із Червонограда. «Допустили дуже багато помилок в захисті, що й призвело до такого результату. До того ж, не впоралися з головним козирем гостей – індивідуальними діями окремих гравців», – підсумував тренер «драконів» Володимир Слободян.

 

Чемпіонат України з футзалу (U-15). 4-й тур

«Ураган-1» – «Ураган-2» – 6:0

Цікавим видався 4-ий тур змагань, який подарував «ураганівське» дербі, котре виправдало статус запеклого поєдинку. «Гра була рівна, але перша команда більше володіла ініціативою, і забивала голи за рахунок помилок «Урагану-2». Тим більше, друга команда не реалізувала два десятиметрові, натомість, перша – максимально використала всі свої нагоди», – поділився Слободян. 

 

Чемпіонат України з футзалу (U-15). 5-й тур

ДЮСШ-1 Червоноград – «Ураган-1» – 4:1

В рамках 5-го туру не зміг відіграти очки у червоноградської ДЮСШ-1 й «Ураган-1». «Не використали створені гольові моменти, і допустили багато помилок в захисті, тому результат – на табло», – прокоментував Володимир Ярославович.

 

Чемпіонат України з футзалу (U-13). 5-й тур

«Ураган» – ДЮСШ №3 Львів – 5:3

Не пасуть задніх і 13-річні «ураганівці», які розіграли  5-ий тур чемпіонату із львів’янами. У підсумку – на домашньому майданчику здобули впевнену перемогу. «Ми повністю переграли суперника, тому грою і результатом задоволений. Звичайно, багато чого не вдалося реалізувати, але бачу, що хлопці стараються, прогресують, тому все попереду», – підсумував тренер команди Володимир Салій.

 

Чемпіонат України з футзалу (U-11)

Встигли зіграти 4 тури й 11-річні «дракони». У підсумку такого двотижневого вояжу мінімально посупилися рівненській ДЮСШ-4 – 4:5, програли ДЮСШ «Городенка-1» – 4:7, і втратили залікові бали вдома у протистоянні із ДЮСШ-1 «Червоноград» – 1:5. Натомість, впевнено обіграли на виїзді ДЮСШ «Енергія-Інтер Футзал» із міста Львова – 4:1. Наставник юних «урагаганівців» Олег Ольшанецький каже, що треба багато працювати, і відточувати майстерність.

«Ми бачимо свої недоліки, тому будемо над ними працювати. А перемоги, впевнений, обов’язково будуть», – підсумував Олег Васильович.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *