ВИХОВАНЦІ АКАДЕМІЇ НФК «УРАГАН» – НА ФУТЗАЛЬНИХ ЗМАГАННЯХ

У футзальних змаганнях беруть участь п’ять вікових груп.

Футзальний сезон у розпалі, тож вихованці Академії НФК «Ураган» продовжують свій вояж змаганнями. Нагадаємо, що юнаки у віковій категорії U-11, U-13 та обидві команди U-15 беруть  участь у розіграші Чемпіонату України. Отож, чим ознаменувався пройдешній тиждень – читайте далі…

Чемпіонат України з футзалу (U-15). 6-й тур

«Ураган-2» – ДЮСШ «Спортлідер+» (Хмельницький) – 7:0

В рамках 6 туру, який відбувся 11 січня, друга «ураганівська» команда приймала на домашньому майданчику хмельничан – команду «Спортлідер+». У підсумку – здобули впевнену перемогу – 7:0.

«Спочатку гру розпочали рівно, але «Ураган» вдало провів одну з контратак, і на шостій хвилині повів в рахунку. А переломним моментом матчу став третій гол, який деморалізував суперника, і дозволив нам довести гру до логічного завершення», – прокоментував тренер команди Володимир Слободян.

ДЮСШ №3 «Львів» – «Ураган-1» – 2:12

Кількома днями пізніше розіграла 6 тур й команда «Ураган-1», котра у неділю, 14 січня, взяла курс до міста Лева, де зустрілася із місцевою ДЮСШ №3. Поєдинок приніс свої дивіденди у вигляді трьох залікових балів. «Ураган» почав гру активно, команда відразу зосередилася у пресингу, і перших вісім хвилин грали на половині суперника, що змогли втілити у забиті голи – вже в першому таймі – 5:1. Варто відзначити і гру суперника, який старався грати другим номером, і  мав моменти на контратаках, але виручав наш воротар. Другий тайм провели за тим же сценарієм, що у підсумку призвело до переможного результату», – поділився Володимир Ярославович.

Чемпіонат України з футзалу (U-15). 7-й тур

«Ураган-1» – ДЮСШ «Спортлідер+» (Хмельницький) – 13:1

У п’ятницю , 12 січня, помірявся силами з хмельничанами й «Ураган-1», які за прикладом другої команди теж не залишили супернику жодного шансу. «Продемонстрували хорошу комбінаційну гру, створювали багато моментів, немало й реалізували, тому підсумок – на табло», – підсумував Слободян.

Чемпіонат України з футзалу (U-11). 6-й тур

«Ураган» – ДЮСШ «Спортлідер+» (Хмельницький) – 8:0

Під знаком матчу із «Спортлідером+» провели 6 тур чемпіонату й 11-річні «ураганівці», котрі теж не дозволили гостям повернутися додому з очками. «Ми повністю переграли суперника, володіли ініціативою, контролювали хід гри, тому перемога – цілком закономірна», – прокоментував тренер «Урагану» Олег Ольшанецький.

Чемпіонат України з футзалу (U-11). 7-й тур

«Лідер» (Червоноград) – «Ураган» – 2:1

В рамках 7 туру юні «дракони» зіграли у Червонограді із місцевим «Лідером», де, на жаль, мінімально поступилися. Попри поразку тренер «ураганівців» зізнається, що своїми підопічними задоволений. «Була рівна боротьба, в якій більше пощастило господарям. Але трагедії не робимо, будемо працювати», – підсумував Ольшанецький.