ВИХОВАНЦІ АКАДЕМІЇ НФК «УРАГАН» НА ФУТЗАЛЬНИХ ЗМАГАННЯХ

Для обох “ураганівських” команд 2004/05 р.н. сезон завершений.

У п’ятницю, 17 лютого, вихованці Академії 2005 р.н. провели завершальний матч регулярного чемпіонату. Попри те, що за місце у плей-офф поборотися шансу вже не було, юні “ураганівці” докладали всіх зусиль, щоб завершити цей сезон на мажорній ноті.
Нагадаємо, що минулого вікенду, за крок до плей-офф зупинилися і дещо старші “дракони” – 2004 р.н., які в крайньому поєдинку поступилися принциповому супернику – ФК “Прикарпаття”.
Чемпіонат України серед юнаків 2004-2005 р.н. (Західний регіон)
“Ураган-05” – ДЮСШ “Нафтовик” (Долина) – 4:7
В рамках останнього матчу регулярного Чемпіонату України “Ураган-05” зустрівся із візаві із Долини – командою ДЮСШ “Нафтовик”. Поєдинок видали вольовий, та, на жаль, перемогу здобути не вдалося.
Тренер Дмитро Мельниченко розповів, що розпочали гру із швидкого гола, і вже на 1-ій хвилині поєдинку франківці завдяки Дмитру Федику повели в рахунку, однак суперник дуже швидко відновив паритет. Далі “Нафтовик” перейняв ініціативу і господарі раз за разом пропустили три гола, але ще до завершення першого тайму Роман Татумірак та Євген Ковальчук зуміли скоротити відрив “Урагану”.
Після перерви “дракони” знову швидко забили – у воротах долинян дублем відзначився Татумірак, і при рахунку 4:4 отримали хороший шанс переламати гру, але підвела реалізація. А долю поєдинку визначили останні три хвилини – спершу франківці пропустили гол, і вирішили відігратися із п’ятим польовим, натомість, суперник забив ще два м’ячі – 4:7.
Наставник “Урагану-05” каже, що своїми підопічними задоволений: “Проти старших дітей грати важко. Так, ми набили собі шишок, але в такій боротьбі набралися ігрової практики, досвіду. Головне, що є гра, а результат обов’язково прийде”.