ВИХОВАНЦІ АКАДЕМІЇ НФК «УРАГАН» – НА ФУТЗАЛЬНИХ ЗМАГАННЯХ

В активі юних “драконів” – дві домашні перемоги.

Минулими вихідними не обійшлося без футзальних змагань за участі “ураганівської” дітвори. А тон вихідним задавали вихованці 2002 та 2003 р.н., які вдома приймали суперника із Хмельниччини…
Чемпіонат України серед юнаків 2002-2003 р.н. (Західний регіон)
“Ураган-03” – “Юність” (м. Славута) – 11:3
Голи в “Урагану”: Юрій Бельбас (6), Роман Петровський (3), Павло Куриляк, Юрій Курилів.
Першими випробовували суперника на міць дещо молодші “дракони”, які у п’ятницю, 24 лютого, на домашньому майданчику приймали команду “Юність”. У підсумку – наколотили чимало – аж 11 голів! Тренер “Урагану-03” Володимир Слободян розповів, що його підопічні дуже активно включилися у гру, чим ошелешили свого суперника, який не очікував такої боротьби зі старту. “На другій хвилин поєдинку ми вже мали в активі два м’ячі, потім знову раз за разом реалізовували свої моменти, тож гості не могли ніяк зібратися. Таким чином, на перерву ми пішли із цілком комфортним рахунком – 6:1”, – поділився Володимир Ярославович.
Однак, і в другому таймі вихованці Академії НФК “Ураган” були не менш мотивовані, і таки довели гру до результативного підсумку – 11:5. Слободян каже, що матчем задоволений, бо відмінний не тільки результат, а й сама гра.
На “ураганівців” ще очікує один поєдинок із чернівецькою “Освітою”, який для івано-франківців стане заключним у цьому сезону – команда втратила шанси на вихід у фінальну частину, адже на початку чемпіонату втратила багато очок.
“Ураган-02” – “Юність” (м. Славута) – 4:3
Натомість старші вихованці Академії – “ураганівці” 2002 р.н. ще докладають максимум зусиль, щоб таки потрапити у плей-офф. Не дивно, що кожен матч регулярного чемпіонату грають наче востаннє – на кону кожен заліковий бал. Тож вже у суботу, 25 лютого, постаралися повторити успіх 14-річних юнаків, але легкої перемоги над візаві із Славути здобути не вдалося.
“Далося взнаки велике хвилювання, адже хлопці розуміли настільки важливий матч з точки зору турнірної таблиці, що це ключова гра, тому спочатку їм було важко впоратися з психологічним аспектом. Молодці, що змогли взяти себе в руки, і здобути вольову перемогу. Виграли, значить рухаємо у правильному напрямку”, – розповів тренер команди Володимир Салій.
Чемпіонат України серед студентів. Конференція “Захід”
“Львівська Політехніка” (Львів) – “Ураган-НПУ” (Івано-Франківськ) – 9:9 (6:5)
Голи: Легендзевич (2, 9, 16-пен. 31, 33), Мацько (7), Белозьоров (20), Косий (30), Сорочич (34) – Леньо (15, автогол), Голей (3), Ю.Горбатий (6, 21, 27, 34), Іванишин (8), Кефа (12, 35).
Натомість вийшли на старт й студентські змагання – Чемпіонат України з футзалу серед ВНЗ. Минулої середи, 22 лютого, команда “Ураган-ПНУ” розіграла надрезультативну бойову нічию із командою “Національний університет “Львівська політехніка” – 9:9. Покером відзначився Юліан Горбатий, дубль на свій рахунок записав Василь Кефа, по голу забили Юрій Іванишин та Андрій Голей.
А вже цієї середи, 1 березня, “Ураган-ПНУ” прийматиме львів’янам вдома. Матч відбудеться у МФОК, що по вулиці Симоненка, 13. Початок о 13:00.