ВИХОВАНЦІ АКАДЕМІЇ НФК «УРАГАН» – НА ФУТЗАЛЬНИХ ЗМАГАННЯХ

Найстарші “ураганівці” 2002 р.н. – за крок до фінальної стадії
У п’ятницю, 3 березня , вихованці Академії 2002 р.н. провели передостанній матч регулярного чемпіонату. До фінальної стадії – рукою подати, тож “ураганівці” докладали максимум зусиль, щоб залишитися в активі з важливими трьома очками…
Чемпіонат України серед юнаків 2002-2003 р.н. (Західний регіон)
“Ураган-02”  –  “Спортлідер+” (Хмельницький) – 7:1
Голи в “Урагану”: Віктор Русин (5), Дмитро Титов, Микола Гуйван.

В рамках заключних турів чемпіонату юнаки 2002 р.н. на домашньому майданчику приймали візаві із Хмельницького – команду “Спортлідер+”. У підсумку – не тільки “заробили” три залікові бали, а й провели експериментальну гру. “В цьому поєдинку вирішили змінити тактику і зіграти від оборони. – розповів директор  Академії НФК “Ураган” Володимир Слободян. – Зі старту це принесло свої результати, і вже на 8-ій хвилині ми вели в рахунку 2:0″.

Зрозуміло, що суперник не був налаштований на такий початок, і відразу розпочав гру з п’ятим польовим, натомість, пропустили ще один м’яч – цього разу від голкіпера івано-франківців.  “Після перерви гості продовжили розігрувати “п’ятого”, але “Ураган” реалізував ще два голи, після яких хмельничани вже не користувалися перевагою більшості. Таким чином, повністю володіючи ініціативою, ми довели матч до логічного завершення”, – зауважив Володимир Ярославович.
Далі на вихованців Академії 2002 р.н. очікує завершальний поєдинок у Славуті із місцевою “Юністю”, який і визначить – з якого саме підсумкового місця франківці вийдуть в наступний раунд.

Тим часом, 7-річні виховані під керівництвом Петра Липецького взяли курс до міста Чорноморськ, де впродовж 6-9 березня позмагаються за Кубок України серед дітей 2010 р.н.