ВИХОВАНЦІ АКАДЕМІЇ «УРАГАН» -НА ФУТБОЛЬНИХ ЗМАГАННЯХ

Триває весняна частина ДЮФЛ України та області.

Вихованці Академії НФК «Ураган» продовжують марафон участі у футбольних змаганнях, тож кожного тижня відточують свою майстерність на великому полі. Нагадаємо, що команди U-15 та U-17 беруть участь у Першості України, юнаки із вікових категорій «U-14» та «U-16» – дитячо-юнацької футбольної ліги області.

академія ураган

ДЮФЛУ. Перша ліга U-15

20 тур. «УРАГАН» – СДЮШОР-4 Львів – 3:2

У неділю, 13 травня, обидві «ураганівські» команди зіграли чергові матчі Першості – в рамках 20 туру «дракони» вдома приймали львів’ян – команду СДЮШОР-4. П’ятнадцятирічні вихованці Академії НФК «Ураган» провели напружений поєдинок і таки здобули вольову перемогу. Тренер команди Володимир Слободян каже, що відразу було помітно, що налаштовані на боротьбу. «На поле вийшли максимально мотивовані, і зі стартових хвилин старалися комбінувати, контролювати м’яч. На жаль, помилка в захисті дозволила саме супернику повести в рахунку. Але «Ураган» продовжив демонструвати свою гру, і під кінець першого тайму після виконання штрафного удару Марко Попівняк зрівняв рахунок. Старт другого тайму виявився невдалим – пропустили ще один м’яч, але продовжили атакувати, комбінувати, створювати моменти, неодноразово змушували воротаря гостей нервувати, і одну з атак таки завершили голом – відзначився Сергій Корвацький. А вирішальний м’яч змогли забити майже на останніх секундах гри –забив Юрій Бельбас», – прокоментував Володимир Слободян.

ДЮФЛУ. Перша ліга U-17

20 тур. «УРАГАН» – СДЮШОР-4 Львів – 0:5

На жаль, повторити успіх не змогли  дещо старші «ураганівці». «Грали непогано, але швидко пропустили перший м’яч, дальше на 20-ій хвилині допустилися ще однієї помилки, і, як наслідок – другий гол, який вибив команду з колії. Пропав азарт, і в підсумку – 0:5 на табло», – зауважив Слободян.

ДЮФЛІФО. U-14

17 тур. КОЛОМИЙСЬКА РДЮСШ –  «УРАГАН» – 5:2

У суботу, 12 травня, 17 тур чемпіонату області розіграли чотирнадцятирічні та шістнадцятирічні вихованці клубної Академії, як зіграли на виїзді з однолітками з коломийщини. Молодші «дракони» – поступилися. Тренер команди Роман Тимчишин каже, що почали активно, змогли забити гол,мали непогані нагоди, два виходи «1 в 1», але не реалізували. «Перший тайм провели дуже здорово, а після перерви один за одним пропустили м’ячі, втратили концентрацію, тому підсумок – на табло», – зауважив Тимчишин.

ДЮФЛІФО. U-16

17 тур. КОЛОМИЙСЬКА РДЮСШ –  «УРАГАН» – 1:2

Натомість,16-річні «дракони» додому повернулися із трьома заліковими балами. «Хлопці – молодці, були налаштовані, не дозволяли супернику реалізовувати свою гру, володіли ініціативою. Пропустили випадковий гол, натомість, змогли забити два м’ячі, тому перемога цілком закономірна», – оцінив підопічних Володимира Слободяна Роман Тимчишин.