ВИЩА ЛІГА U-11: В БІЛОЗІР’Ї ЗДОБУЛИ ОДНУ ПЕРЕМОГУ

Минулої п’ятниці на Черкащині завершився ІІ тур чемпіонату України серед команд вікової категорії U-11.

u-11 черкаси

В перший змагальний день команда Романа Шведа зустрілась з лідером турнірної таблиця столичною ДЮСШ №25. Якщо у першому таймі юним “драконам” вдавалось стримувати атакувальний запал своїх візаві (0:0), то у дебюті другого тайму кияни зуміли забити тричі і довели гру до перемоги – 2:4. У складі “ураганівців” голами відзначились Марко Лясковський та Ярослав Захаров. Наступного дня наші хлопці помірялись силами з командою з лідируючої трійки чорноморським “Іллічівцем”. І тут при рівній грі чорноморці схилили шальки терезів на свою користь завдяки голам у першому таймі – 0:2.

Не зуміли зачепитись за очки юні гравці і в четверговому матчі проти ФК “Оріон”. Пропустивши вже на 2-ій хвилині, наші хлопці створили багато гострих нагод, щоб відігратись, та реалізація підвела, тож – 1:3 на користь команди з Житомирщини. Попри все, команда зуміла завершити тур на піднесеній ноті, обігравши КДЮСШ “Барса” у серії післяматчевих пенальті (4:3, основний час – 1:1).

Вища ліга U-11. ІІ етап
смт. Білозір’я (Черкаська обл.), 12-15 січня
12.01.2021 (вівторок)
5 тур
ДЮСШ №25 (Київ) – Академія НФК “Ураган” – 4:2
Голи: Приданюк (16, 17), Рибальченко (17, 23) – Лясковський (21), Захаров (24)

Голи:
 Івахненко (24) – Недзельський (2, 18), Крученюк (8)

15.01.2021 (п’ятниця)
8 тур
Академія НФК “Ураган” – КДЮСШ “Барса” (Шостка) – 1:1 (пен. 4:3)
Голи:
Гурик (3) – Миронець (13)

За підсумком ІІ туру вихованці Академії НФК “Ураган” посідають сьому позицію Вищої ліги, здобувши чотири перемоги у восьми зіграних зустрічах.