ЯРМАРОК ФУТЗАЛУ 2019 У ЛУЦЬКУ. День 1

5 жовтня у Луцьку стартувало масштабне дитяче дійство – «Дитячий ярмарок футзалу 2019».

Результати першого ігрового дня.

U-7 Дитячий Ярмарок футзалу 2019

2013-2014 р. н. і молодші 

Назва команди 1 2 3 4 5 6 в н п м о Місце
1 Ураган13 Івано-Франківськ 2:1 3:2 4:0
2 Олімпія  5:3 6:0 4:0
3 Юніор-Мідас  3:5  8:0  4:2
4 Олімпія-2  1:2 0:8  0:6
5 Ураган13-2 Івано-Франківськ 2:3  0:6  2:4
6 Штурм Колки  0:4 0:4 6:0

 

U-9 Дитячий Ярмарок футзалу 2019

2011-2012 р. н. і молодші

Група A

Назва команди 1 2 3 4 5 в н п м о Місце
1 Ураган12-2 Івано-Франківськ  1:12 1:5 1:5 1:0 1 0 3 4:22 3 4
2 Ураган11 Івано-Франківськ  12:1 3:1 6:0 4:0 4 0 0 25:2 12 1
3 Юніор-Мідас  5:1  1:3 3:0 6:1 3 0 1 15:5 9 2
4 ДЮСШ Рівне 5:1 0:6 0:3 3:1 2 0 2 8:11 6 3
5 Легіон 0:1 0:4 1:6 1:3 0  0  4  2:14  0  5

Група B

Назва команди 1 2 3 4 5 в н п м о Місце
1 Ураган12 Івано-Франківськ  1:1  2:5 3:2 2:0 2 1 1 8:8 7 3
2 Ураган11-2 Івано-Франківськ  1:1 2:1 1:4 4:0 2 1 1 8:6 7 2
3 Олімп11 Рівне  5:2  1:2 0:4 3:1 2 0 2 9:9 6 4
4 Олімпія  2:3  4:1  4:0 9:0 3 0 1 19:4 9 1
5 Штурм Колки 0:2 0:4 1:3 0:9  0  0 4  1:18 0  5

 

U11 Дитячий Ярмарок футзалу 2019

2009-2010 р. н. і молодші

Група А

Назва команди 1 2 3 4 в н п м о Місце
1 Освіта Лисичанськ  10:0  5:5 8:1 2 1 0 23:6 7 1
2 ФК Гірка Полонка  0:10 0:9 1:7 0  0  3  1:26 0  4
3 ДЮСШ Рівне  5:5  9:0 8:4  2  1 0  22:9 7 2
4 Любарт-2  1:8 7:1 4:8 1  0  2 12:17  3 3

 Група В

Назва команди 1 2 3 4 в н п м о Місце
1 Любарт 2:1 5:1 1:2 2  0  1  8:4  6  2
2 Штурм Колки  1:2 0:2 2:1 1  0  2 3:5  3  4
3 Олімпія 1:5  2:0 2:4  1  0 2 5:9  3  3
4 Юніор-Мідас 2:1 1:2 4:2 2 0 1 7:5 6 1

 

U13 Дитячий Ярмарок футзалу 2019

2007-2008 р. н. і молодші

Група А

Назва команди 1 2 3 4 в н   п м о Місце
1 ІнБев-2 Житомир  1:2  1:8 3:4 0 0 3 5:14 0 4
2 Штурм Колки  2:1 0:1 0:3 1 0 2 2:5 3 3
3 Любарт  8:1  1:0 5:3 3 0 0 14:4 9 1
4 Юніор-Мідас  4:3  3:0  3:5 2 0 1 10:8 6 2

 Група В

Назва команди 1 2 3 4 в н   п м о Місце
1 ДЮСШ Рівне  3:2  6:0 6:3  3  0 0 15:5 9 1
2 Освіта Лисичанськ 2:3 2:2 4:3 1 1  1 8:8 4 2
3 ДЮСШ Маневичанка 0:6 2:2 4:2 1 1 1 6:10 4 3
4 ДЮСШ Ківерці  3:6  3:4  2:4 0 0 3 8:14 0 4

 Група С

Назва команди 1 2 3 4 в н   п м о Місце
1 Легіон  0:5  1:4  0:4 0 0 3 1:13 0 4
2 ДЮСШ Respect 5:0 5:2 5:3 3 0 0 15:5 9 1
3 Олімпія 4:1 2:5  1:7  1  0 2 8:13 3 3
4 ІнБев Житомир  4:0 3:5 7:1 2 0 1 14:6 6 2

 

U15 Дитячий Ярмарок футзалу 2019

2005-2006 р. н. і молодші 

Назва команди 1 2 3 4 5 6 в н п м о Місце
1 ФК Гірка Полонка  1:1  1:2  1:2  5:4  2:1  2  1  2  10:10  7  5
2 Любарт-2  1:1  1:5 2:3 1:7  1:7  0  1  4  6:23  1 6
3 Power Рожище  2:1  5:1 2:7 3:3 0:6  2  1  2  12:18  7  4
4 Любарт  2:1  3:2  7:2 2:2 1:4 3 1 1 15:11 10 1
5 Сокіл Хмельницький 4:5 7:1 3:3 2:2 3:2 2 2 1 19:3 8 3
6 Фенікс Харків  1:2  7:1  6:0  4:1  2:3  3  0  2  20:7 9 2

 

Календар:

ПОЛЕ№1 Центральне

СУБОТА

5 жовтня

09.00        U-13          Respect – Олімпія – 5:2

09.30        U-13          Лисичанськ – Маневичанка – 2:2

10.00        U-13          Олімпія – Легіон – 4:1

10.30        U-13           Штурм – Любарт – 0:1

11.00        U-13          ІнБев-2 – Мідас – 3:4

11.30        U-13          Respect – ІнБев – 5:3

12.00        U-15          Рожище – Любарт – 2:7

12.30        U-13          Маневичанка – Рівне – 0:6

13.00        U-13          Штурм – Мідас – 0:3

13.30        U-13          ІнБев-2 – Штурм – 1:2

14.00        ВІДКРИТТЯ!!!

14.30        U-15          Любарт-2 – Сокіл -1:7

15.00        U-15          Гірка Полонка – Фенікс – 2:1

15.30        U-15          Любарт-2 – Рожище – 1:5

16.00        U-15          Фенікс – Любарт – 4:1

16.30        U-15          Сокіл – Гірка Полонка – 4:5

17.00        U-15          Фенікс – Любарт-2 – 7:1

17.30        U-15          Сокіл – Рожище – 3:3

18.00        U-15          Гірка Полонка – Любарт 1:2

18.30        U-15          Сокіл – Фенікс – 3:2

19.00        U-15          Любарт – Любарт-2 – 3:2

19.30        U-15          Рожище – Гірка Полонка – 2:1

20.00        U-15          Любарт – Сокіл – 2:2

20.30        U-15          Гірка Полонка – Любарт-2 – 1:1

21.00        U-15             Рожище – Фенікс – 0:6

 

ПОЛЕ№2 Тарафлекс БАР

СУБОТА

5 жовтня

09.00        U-7           Олімпія — Ураган13-2 – 6:0

09.30        U-7           Мідас — Олімпія-2 – 8:0

10.00        U-7           Ураган13 — Штурм – 4:0

10.30        U-7           Олімпія — Мідас – 5:3

11.00        U-7           Штурм — Олімпія-2 – 6:0

11.30        U-7           Ураган13-2 — Ураган13 – 2:3

12.00        U-7           Штурм — Олімпія – 0:4

12.30        U-7           Ураган13-2 — Мідас – 2:4

13.00        U-7           Ураган13 — Олімпія-2 – 2:1

13.30        U-13          Рівне – Ківерці – 6:3

14.00

14.30        U-13          Рівне – Лисичанськ – 3:2

15.00        U-13           Ківерці – Маневичанка – 2:4

15.30        U-13          Легіон – Respect – 0:5

16.00        U-11          Гірка Полонка – Рівне – 0:9

16.30        U-11          Штурм – Олімпія – 0:2

17.00        U-11          Рівне – Лисичанськ – 5:5

17.30        U-11          Штурм – Мідас – 2:1

18.00        U-11          Любарт-2 – Рівне 4:8

18.30        U-11          Любарт – Штурм – 2:1

19.00        U-11          Лисичанськ – Гірка Полонка – 10:0

19.30        U-13          Лисичанськ – Ківерці – 4:3

20.00        U-13          Любарт – ІнБев-2 – 8:1

20.30        U-13          Легіон – ІнБев – 0:4

21.00         U-13          Мідас – Любарт – 3:5

21.30         U-13          ІнБев – Олімпія – 8:1

 

ПОЛЕ№3 Тарафлекс

СУБОТА

5 жовтня

09.00        U-9           Ураган11 – Легіон – 4:0

09.30        U-9           Ураган12 – Штурм – 2:0

10.00        U-9           Ураган11 – Мідас – 3:1

10.30        U-9           Ураган11-2 – Олімп11 – 2:1

11.00        U-9           Ураган12-2 – Легіон – 1:0

11.30        U-9           Штурм – Олімп11 – 1:3

12.00        U-9           Мідас – Рівне – 3:0

12.30        U-9           Ураган12 – Олімпія – 3:2

13.00        U-9           Ураган12-2 – Рівне – 1:5

13.30        U-9           Легіон – Мідас – 1:6

14.00

14.30        U-9           Рівне – Ураган11 – 0:6

15.00        U-9           Олімпія – Ураган11-2 – 4:1

15.30        U-9            Рівне – Легіон – 3:1

16.00        U-9           Олімпія – Штурм – 9:0

16.30        U-9           Олімп11 – Ураган12 – 5:2

17.00        U-9           Мідас – Ураган12-2 – 5:1

17.30        U-9           Олімп11 – Олімпія – 0:4

18.00        U-9           Ураган11-2 – Штурм 4:0

18.30        U-9           Ураган11 – Ураган12-2 – 12:1

19.00        U-9           Ураган11-2 – Ураган12 – 1:1

19.30        U-11           Любарт – Мідас – 1:2

20.00        U-11           Гірка Полонка – Любарт-2 – 1:7

20.30        U-11           Мідас – Олімпія – 4:2

21.00         U-11          Лисичанськ – Любарт-2 – 8:1

21.30         U-11           Олімпія – Любарт – 1:5

71352233_513792382526784_2599086793315844096_n

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *