ЮНАЦЬКА ЕКСТРА-ЛІГА U-16, 5 ТУР

07.12-08.12.2018 р. у м. Рівному команда Академії U-16  провела дві гри Чемпіонату України з футзалу Юнацької Екстра-ліги.

Перша гра проходила у напруженій боротьбі. Першими відзначились гравці команди Академії НФК “Ураган”, але за декілька  хвилин гравці команди “Кардинал-ДЮСШ №4” рахунок зрівняли.
Але не довго раділи гравці команди господаря, зразу Ураган забив другий гол. В подальшому на майданчику велась безкомпромісна боротьба. На перерву команди пішли з рахунком 2-1 на користь команди Академії НФК “Ураган”.
юнацька екстра-ліга, ураган
Другий тайм розпочався більш жвавіше. Команда “Кардинал- ДЮСШ №4 скориставшись помилками гравців команди гостей вийшла вперед, і рахунок до кінця другого тайму тримався 3-2 на користь господарів. Тільки за дві хвилини до кінця Ураганівці змогли зрівняти рахунок, гра завершилась з рахунком 3-3. Згідно регламенту змагань за нічийного рахунку пробиваються 6- метрові удари. У цьому компоненті гравці Урагану виявились сильнішими Перемогли з рахунком 5-4.