ЮНАЦЬКА ЕКСТРА-ЛІГА. «УРАГАН» – ЛІДЕР ПЕРШОГО КОЛА ЧЕМПІОНАТУ

Впродовж 12-13 січня вихованці Академії НФК “Ураган” провели два перенесені матчі першого кола Юнацької Екстра-ліги – в рамках 5-го туру “ураганівці” приймали львівську “Енергію-Інтер Футзал”. У підсумку – здобули бажані шість залікових балів, і закріпилися в лідерах турнірної таблиці.
16-річні «дракони» одноосібно очолюють турнірну таблицю + ВІДЕО

Перший поєдинок “енергетичного” дербі франківці розпочали із прикрого автогола, тож зі старту змушені були відграватися. “Хлопці – молодці, зуміли взяти себе в руки, сконцентруватися, і забити”, – зауважив тренер “Урагагу” Володимир Салій. Завдяки Олександру Дичуку господарі зрівняли рахунок 1:1, а після перерви той же Дичук, повторивши успіх, дозволив своїй команді святкувати мінімальну перемогу. “Добре, що потрохи з’являється психологічна стійкість, тим паче, вона потрібна в таких матчах, бо “енергетичні дербі” – це завжди багато напруги, агресії”, – підсумував Салій.

Не був позбавлений інтриги й другий матч, особливо перша його половина, коли “ураганівцям” доводилося знову наздоганяти суперника. Вже на стартових хвилинах гості отримали несподівану перевагу у два м’ячі, які, щоправда, “ураганівці” зуміли доволі швидко відіграти. А до завершення першого тайму суперники ще по разу обмінялися забитими м’ячами. Натомість після перерви франківців заволоділи ініціативою і реалізували ще дві свої нагоди – дублем відзначився капітан команди Віктор Русин. “Ми мали більше моментів, і повністю переграли суперника, обмеживши його в просторі та креативних діях”, – прокоментував тренер “Урагану”.

Юнацька Екстра-ліга (U-16). 5 тур

12.01 “Ураган” – “Енергія-Інтер Футзал” – 2:1
Голи: Дичук (11, 25) – Титов (6 – автогол)

13.01 “Ураган” – “Енергія-Інтер Футзал” – 5:3
Голи: Дичук (4), Мехін (7), Ткачук (16), Русин (25, 28) – Тимців (3, 3), О.Максимець (11)

8 Темп-ЗАЕС-Продексім 14 0 0 0 14 13-64 -51 0

Таким чином, на мажорній ноті “Ураган” завершив перше коло чемпіонату, а вже за два тижні 27-28 січня підопічні Володимира Салія вдома прийматимуть “Іллічівець”.