ЮНАЦЬКА ЕКСТРА-ЛІГА: «УРАГАНІВЦІ» – ДОСТРОКОВІ ЧЕМПІОНИ

16-річні «дракони» здобули вирішальні перемоги на домашньому майданчику

Не дочекавшись останніх поєдинків Юнацької Екстра-ліги, 16-річні вихованці Академії НФК «Ураган» вже забезпечили собі безапеляційне чемпіонство у дебютних змаганнях. В рамках 13 туру змагань підопічні Володимира Салія приймали прямого конкурента і сусіда по турнірній таблиці – хмельницький «Сокіл». У підсумку – здобули впевнені перемоги, продовжили безпрограшну серію, і вже першим поєдинком гарантували собі «золоті» медалі, ставши недосяжними для всіх суперників.

Щоправда, дебют стартового матчу обіцяв інтригу –  впродовж першого тайму «Ураган» ніяк не міг знайти ключ до захисту суперника, тож на перерву так і пішли за нульової нічиї. А в другій половині зустрічі відкрив рахунок «Сокіл», однак, довго перевагу втримати не вдалося – господарі швидко перейняли ініціативу і чотири рази поспіль відзначилися у воротах свого візаві – голами відзначилися Дмитро Титов, Віктор Русин, Роман Роїк та Олександр Дичук.

Вже наступного дня у статусі чемпіона «Ураган» відразу зосередився на половині гостей і повів в рахунку – забив Роїк і Титов. За тим же сценарієм пройшла гра і в другому таймі –хмельничанам довелося витягувати з сітки ще три м’ячі, але відіграли  «гол престижу».

академія ураган, юнацька екстра ліга

«Сокіл» – хороша футзальна команда, тому, звичайно, максимально були налаштовані, адже обігравши нас, мали б шанси ще втрутитися у боротьбу за медалі. По емоційності – навіть важко словами передати, діти повірили в себе, зрозуміли, що вони можуть. Приємно, що цей ріст був впродовж всього сезону, з’являлася стійкість, бійцівський характер. Тим більше, впевненості додавала підтримка зі сторони батьків, клубу, тому ми дуже задоволені», – прокоментував тренер «Урагану» Володимир Салій.

На молодих «драконів» очікує ще заключний тур Юнацької Екстра-ліги, котрий підопічні Володимира Салія проведуть у Харкові, де 17-18 березня зіграють із «Збірною Харківської області». Тренер каже, що гратимуть до кінця: «Ми – максималісти, тому до останнього матчу будемо тримати планку. Їдемо без основного воротаря, але приємно, що Микола Гуйван отримав виклик в лави Юнацької збірної, це показник, коли дитина на два роки молодша їде у складі команди U-18», – зауважив Володимир Богданович.

Юнацька Екстра-ліга (U-16). 13-й тур (перша гра)