ЮРІЙ КОСТИШИН:”НІКОГО НЕ ЗВИНУВАЧУЮ, ХОЧА ЕМОЦІЇ ЗАШКАЛЮВАЛИ!”

Юрій КостишинНещодавно ви повернулися із м. Чорноморськ, де проходив Чемпіонат України з футзалу серед юнаків U-15. Які ваші враження? Як готувались?

– Враження у нас тільки позитивні. По-перше, завдяки сонячній погоді вдалося погуляти містом, а по-друге, було по одній грі на день тому хлопці відпочивали. На жаль, не змогли підготуватися так як планували, адже  закінчили Чемпіонат України з великого футболу. Відпрацювали певні моменти і одразу поїхали на чемпіонат з футзалу. Цей сезон відрізнявся тим, що учасники були розподілені на два дивізіони, де мої вихованці представляли Вищу лігу.

В запеклій боротьбі між Академією Ураган та чорноморським “Іллічівцем” доля матчу вирішувалась у серії післяматчевих пенальті, де ураганівці виявились влучнішими за своїх суперників з Одеси. Як можете прокоментувати такий результат?

– Перемога – це вже хороший результат. Але я вважаю, що цю гру ми повинні були виграти без пенальті. Скажу відверто, команда “Іллічівець” цього року не така сильна, як була раніше. Реалізовані пенальті у підсумку принесли нам перемогу.

Другим суперником були однолітки із м. Рівне “ДЮСШ- 4”. Можете порівняти рівень обох команд?

– Можу. Все ж таки команда з м. Рівне – це повноцінні гравці і четвірки, набагато важче склалася гра, але ураганівці вирвалися вперед.

 Після двох зіграних турів ви поступилися команді “Темп- ЗАЕС” з м. Енергодар. Як гадаєте, чого не вистачило? Когось звинувачуєте?

–Нікого не звинувачую, хоча емоції зашкалювали.

Як можете прокоментувати червону картку Дмитра Федика? Дії арбітра були справедливі?

– Ми аналізували ситуацію і те, що видно з камери – однозначно вважається як вилучення. Проте, я був ближче і бачив, що Федик навіть не доторкнувся до футболіста. Тут помилка 50/50, ми програвали мінімально і гра йшла до того хто заб’є, той виграє. На жаль, вилучили Федика, не було Салія, діти розгубилися, втратили віру на той момент. Дії арбітра вважаю справедливими, якщо вже на рівні дитячому засуджувати, то взагалі буде неприйнятно.

Можете виділити когось із своїх гравців?

– Можу відзначити Вадима Салія, який забив 4 м’яча, але за станом здоров’я на певному етапі не зміг допомогти.

 Змінювали тактику протягом матчів?

– Мало часу було для тренувань, хлопці ще не переналаштувалися на футзал. Останню п’яту гру я як тренер отримав насолоду. Може результат не такий з “Енергією” як би хотілося, але ми без половини складу проявили впевненість і характер.

– Завжди говорю : “Ви найсильніші!”

Вони повинні бути психологічно готові, хоча кожного разу працюючи з меншими дітьми, бачу як вихованці вірять, що коли суперники ” на голову вищі”, то вони вже слабші. Якщо відчуватимуть навпаки – буде результат.

До наступної гри як готуєтеся?

– Другий тур буде проходити в Івано-Франківську, насичені тренування тільки починаються. Гравці, які заявлені до Чемпіонату України тренуються в посиленому режимі.

Пресслужба НФК Ураган

Юрій костишин

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *