ЗАВЕРШИВСЯ СЕМІНАР ФІФА ДЛЯ ТРЕНЕРІВ ДЮСШ

Завершийся п’ятиденний семінар ФІФА для тренерів ДЮСШ, який проводив бельгієць Бенні Меуерс. З нашої академії учасниками були Володимир Салій та Олег Ольшанецький.

володимир салій

imgonline-com-ua-resize-ncsdmsfzmviohld

Впродовж усього робочого тижня учасники отримували теоретичні та практичні знання від інструктора ФІФА, а також менеджера департаменту ФІФА з розвитку футзалу та пляжного футболу Брента Рахіма, який спостерігав за семінаром та аналізував його ефективність.

На церемонії закриття семінару з фінальним словом виступили віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко та президент Асоціації футзалу України Сергій Владико, які подякували іноземним гостям за чудовий курс, а також запросили ще раз відвідати Україну.

За результатами п’ятиденного семінару кожен з учасників семінару отримав сертифікат.

Про підсумки роботи з тренерами та враження від України прес-службі Асоціації футзалу України розповів інструктор ФІФА Бенні Меуерс:

–​ Ви провели в Україні 5 днів. Чим запам’яталася наша країна?

– Емоції просто чудові. Я вперше відвідав Україну. Всі люди, з якими мені довелося спілкуватися були надзвичайно люб’язними. У четвер я відвідав поєдинок ліги Європи між Динамо та Ренном. Київська команда виглядала дуже сильно. Також дуже сподобався стадіон. Ці дні в Україні я жив футзалом та футболом.

–​ Як оціните організацію семінару?

– Організація була чудовою. Менеджер АФУ Марина Кирилюк виконала великий обсяг роботи. Я переконаний, що всі учасники були задоволені місцем проведення теоретичних занять, спортивна зала також була належного рівня. Дійсно, вважаю, що все було зроблено якнайкраще.

–​ Яку оцінку в якості інструктора ФІФА можете дати українським тренерам ДЮСШ?

– Я викладав подібні курси у багатьох країнах світу. Усюди, куди приїжджав, бачив багато талантів як серед гравців, так і серед тренерів. Якщо ми дамо їм можливості для розвитку – матимемо змогу спостерігати за чудовим майбутнім як для них, так і для всього українського футзалу.

–​ Які Ваші настанови для майбутньої роботи українських тренерів ДЮСШ?

– Я провів тут робочий тиждень. Всі наставники працювали дуже старанно. Я давав їм багато завдань для виконання. Єдине про що я їх просив – продовжувати розвиватися. Це надзвичайно важлива річ. Тому, сподіваюся, що наш курс стане їм у нагоді для подальшого прогресу.

Прес-служба Асоціації футзалу України

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *