Чемпіонат України ЮЕЛ

Календар ігор

чемпіонату України з футзалу серед юнацьких команд (U-16)

футзальних (футбольних) клубів сезону 2018-2019 років

«Юнацька «Екстра-ліга»

Учасники:

  1. ДЮФК «Надія Прикарпаття» м. Івано-Франківськ
  2. «Академія НФК «Ураган» м. Івано-Франківськ
  3. МФК «Футзал-Дніпро» м. Дніпро
  4. «Кардинал-ДЮСШ №4» м. Рівне
  5. «Збірна команда Харківської області» м. Харків
  6. КІВС «Енергія» м. Львів
  7. ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ м. Роздільна (Одеська обл.)
Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 З-П О М
1. ДЮФК «Надія Прикарпаття»

м. Івано-Франківськ

  3-7/1-4 3-8/1-2 3-1/3-7   1-3/5-4 4-5/3-2* 26-43 8 VII
2. «Академія НФК «Ураган»

м. Івано-Франківськ

7-3/4-1   10-2/4-5* 4-3*/4-2 2-0/3-0 5-3/0-2 6-4/6-4 54-28 30 I
3. МФК «Футзал-Дніпро»

м. Дніпро

8-3/2-1 2-10/5-4*   3-2/1-4 2-6/0-2 1-3/1-2 1-4/1-6 26-47 11 VІ
4. «Кардинал-ДЮСШ №4»

м. Рівне

1-3/7-3 3-4*/2-4 2-3/4-1   2-1*/1-2 0-3/1-5 5-3/1-3 28-34 12 V
5. «Зб. к-да Харків. області»

м. Харків

  0-2/0-3 6-2/2-0 1-2*/2-1   1-0/3-1 1-5/2-4 18-19 16 ІV
6. КІВС «Енергія»

м. Львів

3-1/4-5 3-5/2-0 3-1/2-1 3-0/5-1 0-1/1-3   4-5*/2-3* 32-24 20 IІІ
7. ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ

м. Роздільна

5-4/2-3* 4-6/4-6 4-1/6-1 3-5/3-1 5-1/4-2 5-4*/3-2*   46-35 23 IІ

*- визначення переможця у серії післяматчевих 6-метрових ударів

Місце Назва команд І В НВ НП П ЗМ ПМ РМ О
І «Академія НФК «Ураган»

м. Івано-Франківськ

12 9 1 1 1 54 28 +26 30
ІІ ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ

м. Роздільна

12 6 2 1 3 46 35 +11 23
ІІІ КІВС «Енергія»

м. Львів

12 6 0 2 4 32 24 +8 20
ІV «Зб. к-да Харків. області»

м. Харків

10 5 0 1 4 18 19 -1 16
V «Кардинал-ДЮСШ №4»

м. Рівне

12 3 1 1 7 28 34 -6 12
VI МФК «Футзал-Дніпро»

м. Дніпро

12 3 1 0 8 26 47 -21 11
VII ДЮФК «Надія Прикарпаття»   м. Івано-Франківськ 10 2 1 0 7 26 43 -17 8

НВ – нічия в основний час матчу та виграш у серії післяматчевих 6-метрових ударів

НП – нічия в основний час матчу та програш у серії післяматчевих 6-метрових ударів

VІІ тур

22.12.18

  1. «Збірна команда Харківської області» – МФК «Футзал-Дніпро»
  2. КІВС «Енергія» – «Академія НФК «Ураган»
  3. ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ – ДЮФК «Надія Прикарпаття»

23.12.18

  1. «Збірна команда Харківської області» – МФК «Футзал-Дніпро»
  2. КІВС «Енергія» – «Академія НФК «Ураган»
  3. ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ – ДЮФК «Надія Прикарпаття»

 

резервні дні

28-30.12.18,

03-06.01.19,
10-13.01.19

Кубок (U-17)

14-19.01.18

Друге коло

VІІІ тур

26.01.19

  1. ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ – «Академія НФК «Ураган»
  2. КІВС «Енергія» – МФК «Футзал-Дніпро»
  3. «Збірна команда Харківської області» – «Кардинал-ДЮСШ №4»

27.01.19

  1. ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ – «Академія НФК «Ураган»
  2. КІВС «Енергія» – МФК «Футзал-Дніпро»
  3. «Збірна команда Харківської області» – «Кардинал-ДЮСШ №4»

ІХ тур

02.02.19

  1. «Кардинал-ДЮСШ №4» – КІВС «Енергія»
  2. МФК «Футзал-Дніпро» – ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ
  3. «Академія НФК «Ураган» – ДЮФК «Надія Прикарпаття»

03.02.19

  1. «Кардинал-ДЮСШ №4» – КІВС «Енергія»
  2. МФК «Футзал-Дніпро» – ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ
  3. «Академія НФК «Ураган» – ДЮФК «Надія Прикарпаття»

 

Х тур

09.02.19

  1. ДЮФК «Надія Прикарпаття» – МФК «Футзал-Дніпро»
  2. ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ – «Кардинал-ДЮСШ №4»
  3. КІВС «Енергія» – «Збірна команда Харківської області»

10.02.19

  1. ДЮФК «Надія Прикарпаття» – МФК «Футзал-Дніпро»
  2. ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ – «Кардинал-ДЮСШ №4»
  3. КІВС «Енергія» – «Збірна команда Харківської області»

ХІ тур

16.02.19

  1. «Збірна команда Харківської області» – ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ
  2. «Кардинал-ДЮСШ №4» – ДЮФК «Надія Прикарпаття»
  3. МФК «Футзал-Дніпро» – «Академія НФК «Ураган»

17.02.19

  1. «Збірна команда Харківської області» – ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ
  2. «Кардинал-ДЮСШ №4» – ДЮФК «Надія Прикарпаття»
  3. МФК «Футзал-Дніпро» – «Академія НФК «Ураган»

ХІІ тур

23.02.19

  1. «Академія НФК «Ураган» – «Кардинал-ДЮСШ №4»
  2. ДЮФК «Надія Прикарпаття» – «Збірна команда Харківської області»
  3. ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ – КІВС «Енергія»

24.02.19

  1. «Академія НФК «Ураган» – «Кардинал-ДЮСШ №4»
  2. ДЮФК «Надія Прикарпаття» – «Збірна команда Харківської області»
  3. ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ – КІВС «Енергія»

Резервні дні

01-03.03.19

ХІІІ тур

09.03.19

  1. КІВС «Енергія» – ДЮФК «Надія Прикарпаття»
  2. «Збірна команда Харківської області» – «Академія НФК «Ураган»
  3. «Кардинал-ДЮСШ №4» – МФК «Футзал-Дніпро»

10.03.19

  1. КІВС «Енергія» – ДЮФК «Надія Прикарпаття»
  2. «Збірна команда Харківської області» – «Академія НФК «Ураган»
  3. «Кардинал-ДЮСШ №4» – МФК «Футзал-Дніпро»

ХІV тур

16.03.19

  1. МФК «Футзал-Дніпро» – «Збірна команда Харківської області»
  2. «Академія НФК «Ураган» – КІВС «Енергія»
  3. ДЮФК «Надія Прикарпаття» – ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ

17.03.19

  1. МФК «Футзал-Дніпро» – «Збірна команда Харківської області»
  2. «Академія НФК «Ураган» – КІВС «Енергія»
  3. ДЮФК «Надія Прикарпаття» – ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ