Чемпіонат України ЮЕЛ

Календар ігор

чемпіонату України з футзалу серед юнацьких команд (U-16)

футзальних (футбольних) клубів сезону 2018-2019 років

«Юнацька «Екстра-ліга»»

Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 З-П О М
1. ДЮФК «Надія Прикарпаття»

м. Івано-Франківськ

3-7/

1-4

3-8/

1-2

3-1/

3-7

      14-29 3 VII
2. «Академія НФК «Ураган»

м. Івано-Франківськ

7-3/

4-1

  10-2/

4-5*

        25-10 10 IІІ
3. МФК «Футзал-Дніпро»

м. Дніпро

8-3/

2-1

2-10/

5-4*

      1-3/

1-2

1-4/

1-6

20-33 8 VІ
4. «Кардинал-ДЮСШ №4»

м. Рівне

1-3/

7-3

      2-1*/

1-2

0-3/

1-5

5-3/

1-3

17-23 8 V
5. «Зб. к-да Харків. області»

м. Харків

      1-2*/

2-1

  1-0/

3-1

1-5/

2-4

10-12 10 IV
6. КІВС «Енергія»

м. Львів

    3-1/

2-1

3-0/

5-1

0-1/

1-3

    14-7 12 IІ
7. ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ

м. Чорноморськ

4-1/

6-1

3-5/

3-1

5-1/

4-2

  25-11 15 I

*- визначення переможця у серії післяматчевих 6-метрових ударів

 

Місце Назва команд І В НВ НП П ЗМ ПМ РМ О
І ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ м. Чорноморськ 6 5 0 0 1 25 11 +14 15
ІІ КІВС «Енергія» м. Львів 6 4 0 0 2 14 7 +7 12
ІІІ «Академія НФК «Ураган»

м. Івано-Франківськ

4 3 0 1 0 25 10 +15 10
ІV «Зб. к-да Харків. області» м. Харків 6 3 0 1 2 10 12 -2 10
V «Кардинал-ДЮСШ №4» м. Рівне 8 2 1 0 5 17 23 -6 8
VI МФК «Футзал-Дніпро» м. Дніпро 8 2 1 0 5 20 33 -13 8
VII ДЮФК «Надія Прикарпаття»

м. Івано-Франківськ

6 1 0 0 5 14 29 -15 3

НВ – нічия в основний час матчу та виграш у серії післяматчевих 6-метрових ударів

НП – нічия в основний час матчу та програш у серії післяматчевих 6-метрових ударів

Учасники:

  1. ДЮФК «Надія Прикарпаття» м. Івано-Франківськ
  2. «Академія НФК «Ураган» м. Івано-Франківськ
  3. МФК «Футзал-Дніпро» м. Дніпро
  4. «Кардинал-ДЮСШ №4» м. Рівне
  5. «Збірна команда Харківської області» м. Харків
  6. КІВС «Енергія» м. Львів
  7. ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ м. Роздільна (Одеська обл.)

V тур

08.12.18

  1. «Кардинал-ДЮСШ №4» – «Академія НФК «Ураган»
  2. «Збірна команда Харківської області» – ДЮФК «Надія Прикарпаття»
  3. «КІВС-Енергія» – ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ

09.12.18

  1. «Кардинал-ДЮСШ №4» – «Академія НФК «Ураган»
  2. «Збірна команда Харківської області» – ДЮФК «Надія Прикарпаття»
  3. «КІВС-Енергія» – ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ

VІ тур

15.12.18

  1. ДЮФК «Надія Прикарпаття» – КІВС «Енергія»
  2. «Академія НФК «Ураган» – «Збірна команда Харківської області»
  3. МФК «Футзал-Дніпро» – «Кардинал-ДЮСШ №4»

16.12.18

  1. ДЮФК «Надія Прикарпаття» – КІВС «Енергія»
  2. «Академія НФК «Ураган» – «Збірна команда Харківської області»
  3. МФК «Футзал-Дніпро» – «Кардинал-ДЮСШ №4»

 

VІІ тур

22.12.18

  1. «Збірна команда Харківської області» – МФК «Футзал-Дніпро»
  2. КІВС «Енергія» – «Академія НФК «Ураган»
  3. ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ – ДЮФК «Надія Прикарпаття»

23.12.18

  1. «Збірна команда Харківської області» – МФК «Футзал-Дніпро»
  2. КІВС «Енергія» – «Академія НФК «Ураган»
  3. ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ – ДЮФК «Надія Прикарпаття»

 

резервні дні

28-30.12.18,

03-06.01.19,
10-13.01.19

Кубок (U-17)

14-19.01.18

Друге коло

VІІІ тур

26.01.19

  1. ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ – «Академія НФК «Ураган»
  2. КІВС «Енергія» – МФК «Футзал-Дніпро»
  3. «Збірна команда Харківської області» – «Кардинал-ДЮСШ №4»

27.01.19

  1. ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ – «Академія НФК «Ураган»
  2. КІВС «Енергія» – МФК «Футзал-Дніпро»
  3. «Збірна команда Харківської області» – «Кардинал-ДЮСШ №4»

ІХ тур

02.02.19

  1. «Кардинал-ДЮСШ №4» – КІВС «Енергія»
  2. МФК «Футзал-Дніпро» – ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ
  3. «Академія НФК «Ураган» – ДЮФК «Надія Прикарпаття»

03.02.19

  1. «Кардинал-ДЮСШ №4» – КІВС «Енергія»
  2. МФК «Футзал-Дніпро» – ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ
  3. «Академія НФК «Ураган» – ДЮФК «Надія Прикарпаття»

 

Х тур

09.02.19

  1. ДЮФК «Надія Прикарпаття» – МФК «Футзал-Дніпро»
  2. ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ – «Кардинал-ДЮСШ №4»
  3. КІВС «Енергія» – «Збірна команда Харківської області»

10.02.19

  1. ДЮФК «Надія Прикарпаття» – МФК «Футзал-Дніпро»
  2. ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ – «Кардинал-ДЮСШ №4»
  3. КІВС «Енергія» – «Збірна команда Харківської області»

ХІ тур

16.02.19

  1. «Збірна команда Харківської області» – ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ
  2. «Кардинал-ДЮСШ №4» – ДЮФК «Надія Прикарпаття»
  3. МФК «Футзал-Дніпро» – «Академія НФК «Ураган»

17.02.19

  1. «Збірна команда Харківської області» – ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ
  2. «Кардинал-ДЮСШ №4» – ДЮФК «Надія Прикарпаття»
  3. МФК «Футзал-Дніпро» – «Академія НФК «Ураган»

ХІІ тур

23.02.19

  1. «Академія НФК «Ураган» – «Кардинал-ДЮСШ №4»
  2. ДЮФК «Надія Прикарпаття» – «Збірна команда Харківської області»
  3. ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ – КІВС «Енергія»

24.02.19

  1. «Академія НФК «Ураган» – «Кардинал-ДЮСШ №4»
  2. ДЮФК «Надія Прикарпаття» – «Збірна команда Харківської області»
  3. ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ – КІВС «Енергія»

Резервні дні

01-03.03.19

ХІІІ тур

09.03.19

  1. КІВС «Енергія» – ДЮФК «Надія Прикарпаття»
  2. «Збірна команда Харківської області» – «Академія НФК «Ураган»
  3. «Кардинал-ДЮСШ №4» – МФК «Футзал-Дніпро»

10.03.19

  1. КІВС «Енергія» – ДЮФК «Надія Прикарпаття»
  2. «Збірна команда Харківської області» – «Академія НФК «Ураган»
  3. «Кардинал-ДЮСШ №4» – МФК «Футзал-Дніпро»

ХІV тур

16.03.19

  1. МФК «Футзал-Дніпро» – «Збірна команда Харківської області»
  2. «Академія НФК «Ураган» – КІВС «Енергія»
  3. ДЮФК «Надія Прикарпаття» – ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ

17.03.19

  1. МФК «Футзал-Дніпро» – «Збірна команда Харківської області»
  2. «Академія НФК «Ураган» – КІВС «Енергія»
  3. ДЮФК «Надія Прикарпаття» – ФСК «Іллічівець»-ДЮСШ