Асоціація футзалу України

Чемпіонат України з футзалу серед юнацьких команд 2009-2010 р.н. (U-10)

04-07 березня 2019 р                                                                         м. Чорноморськ

УЧАСНИКИ:

  1. ФСК «Іллічівець-Продексім» м. Чорноморськ (Одеська обл.)
  2. ФСК «Іллічівець-Продексім – 2» м. Чорноморськ (Одеська обл.)
  3. ДЮСШ №25 м. Київ
  4. Академія НФК «Ураган» м. Івано-Франківськ
  5. ДЮФК «Фортуна» м. Христинівка (Черкаська обл.)
  6. ДЮХФШ «Синай» м. Мукачеве (Закарпатська обл.)
  7. «Темп-ЗАЕС-Продексім» м. Енергодар (Запорізька обл.)
  8. ФК «ІнБев Junior» м. Житомир
  9. ДЮСШ м. Роздільна (Одеська обл.)
  10. КДЮСШ «Барса» м. Шостка (Сумська обл.)
  11. ФК «Гопри-Продексім» м. Гола Пристань (Херсонська обл.)
  12. Ringroup м. Мелітополь (Запорізька обл.)
  13. «Торпедо» м. Запоріжжя
  14. ФК «Локомотив» м. Одеса
  15. ОЧСШ «Гармонія» м. Одеса
  16. ФК «Таірово»  смт. Таірово (Одеська обл.)
  17. «Черкаський Дніпро» м. Черкаси
  18. ДЮСШ м. Вугледар (Донецька обл.)

 

Чемпіонат України з футзалу серед юнацьких команд 2009-2010 р.н. (U-10)

04-07 березня 2019 р,    м. Чорноморськ

Група «1»

№ з/п Команда 1 2 3 М’ячі Очки Місце
З П
1 ФСК «Іллічівець-Продексім»

м. Чорноморськ

  6-0 4-1 10 1 6 1
2 ДЮСШ

м. Роздільна

0-6   1-4 1 10 0 3
3 ДЮСШ

м. Вугледар

1-4 4-1   5 5 3 2

 

Група «2»

№ з/п Команда 1 2 3 М’ячі Очки Місце
З П
1 ДЮФК «Фортуна»

м. Христинівка

  5-2 9-0 14 2 6 1
2 ФК «Локомотив»

м. Одеса

2-5   3-1 5 6 3 2
3 ОЧСШ «Гармонія»

м. Одеса

0-9 1-3   1 12 0 3

 

Група «3»

№ з/п Команда 1 2 3 М’ячі Очки Місце
З П
1 ДЮСШ №25

м. Київ

  13-0 9-0 23 0 6 1
2 «Торпедо»

м. Запоріжжя

0-13   1-3 1 16 0 3
3 ДЮХФШ «Синай»

м. Мукачеве

0-10 3-1   3 11 3 2


Група «4»

№ з/п Команда 1 2 3 М’ячі Очки Місце
З П
1 «Темп-ЗАЕС-Продексім»

м. Енергодар

  2-1 5-2 7 3 6 1
2 «Черкаський Дніпро» м. Черкаси 1-2   4-0 5 2 3 2
3 КДЮСШ «Барса»

м. Шостка

2-5 0-4   2 9 0 3

 

Група «5»

№ з/п Команда 1 2 3 М’ячі Очки Місце
З П
1 ФСК «Іллічівець-Продексім – 2»

м. Чорноморськ

  1-2 1-7 2 9 0 3
2 Ringroup

м. Мелітополь

2-1   2-6 4 7 3 2
3 ФК «Таірово»

смт. Таірово

7-1 6-2   13 3 6 1

 

Група «6»

№ з/п Команда 1 2 3 М’ячі Очки Місце
З П
1 Академія НФК «Ураган»

м. Івано-Франківськ

  6-1 3-1 9 2 6 1
2 ФК «ІнБев Junior»

м. Житомир

1-6   4-6 5 12 0 3
3 ФК «Гопри-Продексім»

м. Гола Пристань

1-3 6-4   7 7 3 2

 

04.03 (понеділок)

09.00  ОЧСШ «Гармонія» – ФК «Локомотив»     1-3

09.45  ДЮСШ №25 – ДЮХФШ «Синай»     10-0

10.30  «Темп-ЗАЕС-Продексім» – КДЮСШ «Барса»     5-2

11.15  ФК «Таірово» – Ringroup     6-2

12.00  ДЮХФШ «Синай» – «Торпедо»     3-1

12.45  КДЮСШ «Барса» – «Черкаський Дніпро»     0-4

13.30  Академія НФК «Ураган» – ФК «Гопри-Продексім»     3-1

14.15  ДЮФК «Фортуна» – ОЧСШ «Гармонія»     9-0

15.00  «Торпедо»  – ДЮСШ №25     0-13

15.45 ФСК «Іллічівець-Продексім – 2» – ФК «Таірово»      1-7

16.30  ДЮСШ м. Роздільна – ФСК «Іллічівець-Продексім»     0-6

17.15  ФК «Гопри-Продексім» – ФК «ІнБев Junior»     6-4

18.00  «Черкаський Дніпро» – «Темп-ЗАЕС-Продексім»     1-2

18.45 ФК «ІнБев Junior» – Академія НФК «Ураган»     1-6

19.30 Ringroup  – ФСК «Іллічівець-Продексім – 2»     2-1

20.15 ФСК «Іллічівець-Продексім» – ДЮСШ м. Вугледар     4-1

 

05.03 (вівторок)

08.00 ФК «Локомотив» – ДЮФК «Фортуна»     2-5

08.40 ДЮСШ м. Вугледар – ДЮСШ м. Роздільна     4-1

 

Матчі плей-офф за 1 – 12 місця

09.20 (пара 1) ФСК «Іллічівець-Продексім» – «Черкаський Дніпро»     1-0

10.00 (пара 2) ДЮФК «Фортуна» – Ringroup     10-0

10.40 (пара 3) ДЮСШ №25 – ФК «Гопри-Продексім»     6-2

11.20 (пара 4) ДЮСШ м. Вугледар – «Темп-ЗАЕС-Продексім»     5-3

12.00 (пара 5) ФК «Локомотив» – ФК «Таірово»     2-5

12.40 (пара 6) ДЮХФШ «Синай» – Академія НФК «Ураган»     2-10

Група «7» переможці пар (матчі за 1 – 6 місця)

№ з/п Команда 1 2 3 М’ячі Очки Місце
З П
1 ФСК «Іллічівець-Продексім»   3-0 5-0 8 0 6 1
2 ДЮСШ №25 0-3   4-0 4 3 3 1
3 ФК «Таірово» 0-5 0-4   0 9 0 3

Група «8» переможці пар (матчі за 1 – 6 місця)

№ з/п Команда 1 2 3 М’ячі Очки Місце
З П
1 ДЮФК «Фортуна»   2-3 2-0 4 3 3 2
2 ДЮСШ

м. Вугледар

3-2   5-3 8 5 6 1
3 Академія

НФК «Ураган»

0-2 3-5   3 7 0 3

 

Група «9» програвши пар (матчі за 7 – 12 місця)

№ з/п Команда 1 2 3 М’ячі Очки Місце
З П
1 «Черкаський Дніпро»   1-2 5-0 6 2 3 1
2 ФК «Гопри-Продексім» 2-1   0-1 2 2 3 2
3 ФК «Локомотив» 0-5 1-0   1 5 3 3

Група «10» програвши пар (матчі за 7 – 12 місця)

№ з/п Команда 1 2 3 М’ячі Очки Місце
З П
1 Ringroup   0-3 5-0 5 3 3 2
2 «Темп-ЗАЕС-Продексім» 3-0   4-2 7 2 6 1
3 ДЮХФШ «Синай» 0-5 2-4   2 9 0 3

 

Матчі плей-офф за 13 – 18 місця

13.20 ДЮСШ м. Роздільна – ФСК «Іллічівець-Продексім – 2»     6-2

14.00 ОЧСШ «Гармонія» – ФК «ІнБев Junior»     3-4

14.40 ФСК «Іллічівець-Продексім – 2» – «Торпедо»     2-1

15.20 ФК «ІнБев Junior» – КДЮСШ «Барса»     3-1

16.00 «Торпедо» – ДЮСШ м. Роздільна     2-3

16.40 КДЮСШ «Барса» – ОЧСШ «Гармонія»     2-2 (2-0 по пен.)

 

Група «11» плей-офф за 13-18 місця (3-і місця основних груп 1-6)

№ з/п Команда 1 2 3 М’ячі Очки Місце
З П
1 ДЮСШ м. Роздільна   3-2 6-2 9 4 6 1
2 «Торпедо» 2-3   1-2 3 5 0 1
3 ФСК «Іллічівець-Продексім – 2» 2-6 2-1   4 7 3 2

Група «12» плей-офф за 13-18 місця (3-і місця основних груп 1-6)

№ з/п Команда 1 2 3 М’ячі Очки Місце
З П
1 ОЧСШ «Гармонія»   2-2

(0-2 п.п.)

3-4 5 6 1 3
2 КДЮСШ «Барса» 2-2

(2-0 п.п.)

  1-3 3 5 2 2
3 ФК «ІнБев Junior» 4-3 3-1   7 4 6 1

17.20 Група 9 «Черкаський Дніпро» – ФК «Гопри-Продексім»     1-2

18.00 Група 10 Ringroup – ДЮХФШ «Синай»     5-0

 

06.03 (середа)

08.00 Група 9 ФК «Локомотив» – ФК «Гопри-Продексім»     1-0

08.40 Група 10 ДЮХФШ «Синай» – «Темп-ЗАЕС-Продексім»     2-4

09.20 Група 9 ФК «Локомотив» – «Черкаський Дніпро»     0-5

10.00 Група 10 «Темп-ЗАЕС-Продексім» – Ringroup     3-0

10.40 Група 7 ФСК «Іллічівець-Продексім» – ФК «Таірово»     5-0

11.20 Група 8 ДЮФК «Фортуна» – Академія НФК «Ураган»     2-0

12.00 Група 7 ФК «Таірово» – ДЮСШ №25     0-4

12.40 Група 8 Академія НФК «Ураган» – ДЮСШ м. Вугледар     3-5

13.20 Група 7 ДЮСШ №25 – ФСК «Іллічівець-Продексім»     0-3

14.00 Група 8 ДЮСШ м. Вугледар – ДЮФК «Фортуна»     3-2

14.40 Матч за 17-е місце «Торпедо» – ОЧСШ «Гармонія»     1-1 (2-1 по пен.)

15.20 Матч за 15-е місце ФСК «Іллічівець-Продексім – 2» – КДЮСШ «Барса»  1-4

16.00 Матч за 13-е місце  (Кубок «За волю до перемоги»)

         ДЮСШ м. Роздільна – ФК «ІнБев Junior»     0-4

16.40 Матч за 11-е місце ФК «Локомотив» – ДЮХФШ «Синай»     -/+

17.20 Матч за 9-е місце ФК «Гопри-Продексім» – Ringroup     5-0

 

07.03 (четвер)

08.00 Матч за 7-е місце (Кубок «Сили духу»)

         «Черкаський Дніпро» – «Темп-ЗАЕС-Продексім»     0-2

09.00 Матч за 5-е місце (Кубок «Престижу»)

         ФК «Таірово» – Академія НФК «Ураган»     3-2

10.00 Матч за 3-є місце ДЮСШ №25 – ДЮФК «Фортуна»     6-3

11.00 ФІНАЛ  ФСК «Іллічівець-Продексім» – ДЮСШ м. Вугледар     8-1

12-00  Урочисте нагородження та закриття змагань

Кращий воротар турніру:

Галдин Ігор (ФСК «Іллічівець-Продексім»)

Кращий бомбардир турніру:

Висоцький Ренат (ДЮФК «Фортуна») – 14 м’ячів

Кращий гравець турніру:

Капранов Іван (ДЮСШ №25)

Кращі гравці команд:

  1. ФСК «Іллічівець-Продексім» – Саричев Кирило
  2. ФСК «Іллічівець-Продексім – 2» – Деканадзе Демітре
  3. ДЮСШ №25 – Годецький Олег
  4. Академія НФК «Ураган» – Кравець Ярослав
  5. ДЮФК «Фортуна» – Тегляєв Марк
  6. ДЮХФШ «Синай» – Джаталов Михайло
  7. «Темп-ЗАЕС-Продексім» – Михида Арсеній
  8. ФК «ІнБев Junior» – Литвиновський Даніїл
  9. ДЮСШ м. Роздільна – Слободзян Дмитро
  10. КДЮСШ «Барса» – Луценко Тимур
  11. ФК «Гопри-Продексім» – Іваненко Давід
  12. Ringroup – Мацкевич Денис
  13. «Торпедо» – Халімендик Дмитро
  14. ФК «Локомотив» – Сенчковський Ярослав
  15. ОЧСШ «Гармонія» – Гулієв Рауль
  16. ФК «Таірово»  – Дзян Артем
  17. «Черкаський Дніпро» – Мединський Ростислав
  18. ДЮСШ м. Вугледар – Гурам Адам

Підсумкове розташування команд:

  1. ФСК «Іллічівець-Продексім» м. Чорноморськ (Одеська обл.)
  2. ДЮСШ м. Вугледар (Донецька обл.)
  3. ДЮСШ №25 м. Київ
  4. ДЮФК «Фортуна» м. Христинівка (Черкаська обл.)
  5. ФК «Таірово» смт. Таірово (Одеська обл.)
  6. Академія НФК «Ураган» м. Івано-Франківськ
  7. «Темп-ЗАЕС-Продексім» м. Енергодар (Запорізька обл.)
  8. «Черкаський Дніпро» м. Черкаси
  9. ФК «Гопри-Продексім» м. Гола Пристань (Херсонська обл.)
  10. Ringroup м. Мелітополь (Запорізька обл.)
  11. ДЮХФШ «Синай» м. Мукачеве (Закарпатська обл.)
  12. ФК «Локомотив» м. Одеса
  13. ФК «ІнБев Junior» м. Житомир
  14. ДЮСШ м. Роздільна (Одеська обл.)
  15. КДЮСШ «Барса» м. Шостка (Сумська обл.)
  16. ФСК «Іллічівець-Продексім – 2» м. Чорноморськ (Одеська обл.)
  17. «Торпедо» м. Запоріжжя
  18. ОЧСШ «Гармонія» м. Одеса