«6 видів футболу, окрім класичного»

⚽Футзал
У футзал грають в залі. Команди складаються з п’яти гравців — чотири польові та воротар. Немає правила офсайду, а кількість замін необмежена. Тривалість футзального матчу — 40 хвилин. Два тайми по 20 хвилин чистого часу.
u-13
⚽Пляжний футбол
Команди складаються з п’яти гравців. Заміну можна проводити у необмеженій кількості. Матч триває 3 тайми по 12 хвилин, грати потрібно босими ногами на піску.
⚽Neymar Jr’s Five
Абсолютно унікальний формат футболу. У команді по шість людей, але немає воротаря. Як тільки одна з команд забиває — її суперник втрачає одного гравця на полі. Матч триває 10 хвилин або доти, поки у однієї з команд не залишиться взагалі гравців на полі. Якщо після 10 хвилин нічийний рахунок, на полі залишається два гравці (по одному з кожної команди) і гра триває до першого забитого м’яча.
Ворота у цьому виді футболу мінімальні, щоб потрапити в них потрібно бути або неймовірно точним, або пройти увесь захист і вийти на порожні ворота. У цьому виді футболу змагатися одночасно на полі можуть як дівчата, так і хлопці.
⚽Американський футбол
У цьому виді спорту геть інші правила, тут немає воротарів, не треба забивати голи і не можна бути вилученим. У американському футболі треба заносити тачдауни, за які команді дають одразу 6 очок.
⚽Футболтеніс
Це поєднання тенісу та футболу. У команді по одному або двоє гравців, вони стоять по різні боки сітки. Завдання — перебити м’яч на іншу половину корту так, щоб суперник не зміг його відбити. Перебити м’яч можна за один, два або три доторки, не більше.
⚽Настільний футбол
Завдання просте: крутити рядом фігурок-гравців, аби забити гол у ворота суперника. Матч триває до 10 голів — хто їх перший забиває, той і виграв. Жодних інших правил немає.
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *