«Іллічівець» – переможець чемпіонату України серед юнаків!

У прикарпатському дербі Городенка здолала “Ураган” і виборола “бронзу” + ВІДЕО

У четвер, 7 квітня, в Івано-Франківську, який на декілька днів став столицею юнацького футзалу, визначилася найсильніша команда країни у віковій категорії 2005-06 р.н. У завершальний день змагань відбулися стикові поєдинки, що назвали пережоців і призерівчемпіонату України U-11.

Матч за 5-е місце: “ДЮСШ-25-Легіон ХХІ” – ДЮСШ-14 – 5:4

Завершальний день футбольної феєрії розпочався з гри за 5-е місце між двома київськими командами – “ДЮСШ-25-Легіон ХХІ” та ДЮСШ-14. На останніх секундах поєдинку вихованці ДЮСШ-25 все-таки вирвали перемогу в своїх однолітків-земляків – 5:4.

Матч за 3-є місце: ДЮСШ “Освіта” – “Ураган” – 6:1
Голи: Денис Шайда (1), Віталій Рожко (5, 13, 15), Іван Петрів (16, 17)

Далі відбувся матч за бронзу чемпіонату, в якому змагалися дві команди з Прикарпаття – івано-франківський “Ураган” та городенківська ДЮСШ “Освіта”. Уже на 11-й секунді поєдинку іванофранківці пропустили, ще через декілька хвилин “Освіта” подвоїла свою перевагу. Після такого “холодного душу” наставник юних “ураганівців” Дмитро Мельниченко вдався до тактики з п’ятим польовим гравцем, функції “літаючого голкіпера” виконував капітан франківців Роман Татумірак. Ця зміна майже одразу ж принесла результат – “Ураган” скоротив відставання в рахунку, відзначився Євген Ковальчук. На перерву команди пішли за мінімальної переваги городенківців – 2:1.

Здавалося б, що “Ураган” знайшов свій темп і ритм… Однак городенківці знову заволоділи ініціативою на початку тайму, знову забивши в самому дебюті – 3:1. Надалі гра складалася за сценарієм “Освіти”, футболісти якої зловили кураж і відзначилася ще тричі, – 6:1. Іванофранківці не змогли більше вразити ворота суперників, навіть з 10-метрового. Таким чином, бронзові нагороди їдуть до Городенки, а “Ураган” фінішував четвертим.

Фінал: “Іллічівець” – “Фортуна” – 1:0
Гол: Денис Коленковський (17)

У вирішальному матчі ЧУ серед юнаків 2005-06 р.н. зійшлися переможці своїх квартетів – чорноморський “Іллічівець” та христинівська “Фортуна”. Півфінальні поєдинки для команд склалися по-різному: якщо чорноморці впевнено перемогли городенківську ДЮСШ “Освіту” (2:0), то христинівчани лише на останній хвилині матчу проти івано-франківського “Урагану” зрівняли рахунок, а згодом вирвали путівку до фіналу в серії післяматчевих пенальті.

Поєдинок за звання найсильнішої юнацької команди 2005-06 р.н. розпочався досить рівно. Футзалісти не кидалися стрімголов в атаку, а поступово вивчали манеру один одного. Як чорноморці, так і христинівчани діяли дуже обережно, розуміючи всю важливість матчу, бо як відомо – у фіналах все може визначити лише одна незначна помилка. Перший тайм завершився нульовою нічиєю.

Після перерви футзалісти заграли жвавіше, почали вимальовуватися комбінації. “Іллічівець” атакував, “Фортуна” захищалася. Активна гра й принесла чорноморцям дивіденди, які зуміли відкрити рахунок в середині другого тайму – 1:0. Все, що “Іллічівцю” залишалося – це довести матч до перемоги, з чим футзалісти впоралися, не давши христинівчанам завдати бодай небезпечного удару. Фінальна сирена констатувала мінімальну перемогу чорноморського “Іллічівця” на Чемпіонаті України серед юнаків 2005-06 р.н.

Крім найкращої команди, визначилися ще й найуспішніші гравці. Найбільш надійним голкіпером визнали воротаря “Іллічівця” –Данила Заносія, захисником – “ураганівця” Романа Татумірака. Приз, як найкращому нападнику, віддали гравцю городенківської ДЮСШ “Освіти” Віталію Рожку, найрезультативнішим бомбардиром став – Іван Сухенко із “ДЮСШ-25 – Легіон ХХІ” (7 голів), кращий гравець – Артем Кальніцький із христинівської “Фортуни”. В номінації “Надія України” відзначили Дмитра Романюка із СК “Візаж” – ДЮСШ “Юність” (м.Житомир).