таланти

“Кубок талантів”: результати гравців Академії НФК “Ураган”

Вчора, 20 листопада, вихованці Дмитра Мельникова взяли участь в одноденному турнірі “Кубок талантів”. Гравці Академії НФК “Ураган” вікової категорії U-8 були заявлені двома командами. Проти суперників зіграли за форматом 4+1.

Ігровий день розпочали гравці “Ураган-2”. У матчі проти команди “Junior” їм вдалось перемогти з рахунком 1:0. А от “Ураган-1” не зумів обіграти “Пошук-1”. “Червоно-чорні” поступились з мінімальним відривом — 1:0.

У наступному матчі дві команди “Ураган” зіграли між собою. Вибороти перемогу з рахунком 3:0 зуміли гравці першого складу.

Далі “Ураган-2” розписав безгольову мирову з командою “Пошук-1”. А у матчах проти “Прайду” “червоно-чорні” зазнали поразок.

Відтак, гравці “Ураган-1” зуміли реабілітуватись та здобули перемогу у матчі проти “Прайд Центру”. Натомість, “Ураган-2” поступився з різницею в один м’яч — 1:2.

Після цього поєдинку – знову поразка “Ураган-2”. “Червоно-чорні” поступились команді “Пошук-2” з мінімальним відривом 1:0. Не зуміли вибороти очки проти “Junior” і франківці першого складу. На табло 3:1.

У заключних іграх “Ураган-1”, з рахунком 0:1, обіграв гравців “Пошук-2”, а “Ураган-2” поступився команді “Прайд Центр”.

За підсумками турніру команда “Ураган-1” зайняла п’яте місце, а “Ураган-2” – стала шостою.

Кращим гравцем команди “Ураган-2”, у турнірі “Кубок талантів”, став Артем Крук. А от визнання кращого у першому складі отримав Євген Зелінський.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *