1

Результати турніру “LVIV HOLIDAY CUP” “дракончиків” U-11

11 березня «дракончики» 2012 р.н. долучились до участі у львівському турнірі «LVIV HOLIDAY CUP». Гравці Академії НФК «Ураган» були заявлені двома командами.

За результатами жеребкування гравці «Ураган 1» потрапили до Групи А. Їхніми суперниками стали команди: «Адреналін 1» (Луцьк), «Ковель-Волинь 2» (Ковель) та ФК «Львів».

У першому матчі турніру, проти ФК «Львів», «дракончики» розписати мирову – 1:1. Наступні два поєдинки стали переможними для франківців. Вихованці Романа Тимчишина обіграли команди «Адреналін 1» з рахунком 2:1, а також «Ковель-Волинь 2» з рахунком 9:0.

В одній другій фіналу франківці обіграли ФК «Жидачів» з рахунком 4:0. А у фіналі турніру здобули перемогу над Ковелем – 1:0.

Паралельно за очки турніру позмагались гравці «Ураган 2». Вони, за результатами жеребкування, потрапили до групи Б разом із командами «Адреналін 2» (Луцьк), «Ковель-Волинь 1» (Ковель) та ФК «Жидачів» (Львівщина).

У першому матчі франківці поступились ФК «Жидачів» – 0:3. Далі – «дракончики» обіграли гравців «Адреналіну 2» з рахунком 3:0. В останньому поєдинку групового етапу вихованці Романа Тимчишина не зуміли здобути перемогу над Ковелем. На табло 1:4.

У наступному матчі турніру «дракончики» обіграли команду «Ковель-Волинь 2» з рахунком 2:0. Здобули франківці й розгромну перемогу над «Адреналіном 2». Поєдинок за 5-6 місце завершився з рахунком 6:0.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *