Запальні матчі «Uragan Cup-2021»
Сьогодні, 08 травня, на майданчику спорткомплексу Академії НФК «Ураган» пройшли матчі турніру «Uragan Cup-2021» серед дітей 2010-2011 р. н. Система за якою грали команди 6+1. Кожен без винятку матч видався дуже захоплюючим та динамічним. Всі учасники старались по максимуму проявити себе. Емоції перемог та поразок зливались воєдино, наповнюючи майданчик палкою футбольною атмосферою.
Результати матчів:
1. Академія НФК «Ураган2010» – СДЮШОР «Прикарпаття І» – 1:0
2. СДЮШОР «Прикарпаття 2011» – ОДЮСШ – 5:1
3. «Ігоровець» – Бурштин – 7:0
4. Академія НФК «Ураган2011» – СДЮШОР «Прикарпаття ІІ» – 2:2
5. КЗДЮСШ 2010 – Сокіл – ДЮСШ – 4:0
6. КЗДЮСШ 2011 – ОДЮСШ – 1:1
7. Академія НФК «Ураган2010» – Бурштин – 2:1
8. СДЮШОР «Прикарпаття2011» – Академія НФК «Ураган2011» – 1:0
9. СДЮШОР «Прикарпаття І» – Сокіл- ДЮСШ – 5:0
10. «Ігровець» – КЗДЮСШ 2010 – 1:3
11. КЗДЮСШ 2011 – СДЮШОР «Прикарпаття ІІ» – 0:2
12. Академія НФК «Ураган2010» – Сокіл- ДЮСШ – 5:2
13. ОДЮСШ – Академія НФК «Ураган2011» – 2:2
14. Бурштин – КЗДЮСШ 2010 – 1:2
15. СДЮШОР «Прикарпаття І» – «Ігровець» – 0:4
16. КЗДЮСШ 2011 – Академія НФК «Ураган2011» – 2:2
17. СДЮШОР «Прикарпаття ІІ» – СДЮШОР «Прикарпаття 2011» – 4:3
18. Академія НФК «Ураган2010» – КЗДЮСШ 2010 – 0:2
19. Сокіл-ДЮСШ – «Ігоровець» – 3:3
20. Бурштин – СДЮШОР «Прикарпаття І» – 0:5
21. КЗДЮСШ 2011 – СДЮШОР «Прикарпаття 2011» – 1:1
22. Академія НФК «Ураган2010» – «Ігровець» – 0:7
23. СДЮШОР «Прикарпаття ІІ» – ОДЮСШ – 6:0
24. КЗДЮСШ 2010 – СДЮШОР «Прикарпаття І» – 2:2
25. Сокіл-ДЮСШ – Бурштин – 0:5
За 9-те місце поборолись ОДЮСШ – Бурштин – 2:2 (5:3);
за 7-ме місце – КЗДЮСШ 2011 – СДЮШОР «Прикарпаття І» – 3:0;
за 5-те місце – Академія НФК «Ураган2011» – Академія НФК «Ураган2010» – 1:2;
за 3-тє місце – СДЮШОР «Прикарпаття2011» – «Ігровець» – 1:5.
У фінальному двобої зустрілись СДЮШОР «Прикарпаття ІІ» та КЗДЮСШ 2010 (м. Городенка). Матч завершився з рахунком 0:4.
Найкращими клубними гравцями обрано:
«Ігровець» – Курташ Станіслав.
Академія НФК «Ураган2010» – Тимків Андрій.
КЗДЮСШ 2010 – Максим‘юк Михайло.
Бурштин – Василащу Роман.
СДЮШОР «Прикарпаття І» – Павлюк Олександр.
КЗДЮСШ 2011 – Павлишин Артем.
СДЮШОР «Прикарпаття 2011» – Саміла Віталій.
Академія НФК «Ураган2011» – Лясковський Марко.
СДЮШОР «Прикарпаття ІІ» – Полячок Євгеній.
ОДЮСШ – Гайовий Юрій.
Кращим воротарем турніру обрано Шекету Володимира («Ігровець»).
Кращим нападником турніру обрано Куціва Олександра (СДЮШОР «Прикарпаття2011»).
Кращим гравцем турніру обрано Костяка Василя (КЗДЮСШ 2010).
Дякуємо командам за ігри та бажаємо у подальшому тільки перемог, наснаги та нових звершень!
Leave a Reply
Want to join the discussion?Feel free to contribute!